GTA 6 hakkında yeni iddialar heyecanlandırdı!

GTA 6 hakkında yeni iddialar heyecanlandırdı!

Uzun zamandır merak konusu olan GTA 6 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Yeni oyunun geçeceği mekan ve ana karakterler hakkında birçok detay belli oldu. İşte yeni oyun hakkında tüm detaylar…

teknik destek <

YouTube’daki The Know kanalı, merak konusu olan ve hiçbir detayı bilinmeyen GTA 6 hakkında ciddi iddialar ortaya attı. Yeni çıkması beklenen oyunun 2021-2022 yılları arasında satışa sunulacağını söyleyen yorumcu, ana karakterin ise bir bayan olacağını işaret etti.

Eğer Doğruysa Bu Bir İlk Olacak!

Eğer ortaya çıkan iddialar doğruysa ilk kez ana karakterin bayan olduğunu göreceğiz. Tıpkı GTA V gibi birden fazla karakterin kurguya dahil olacağı düşünülüyor. Yeni oyun hakkında bir diğer dikkat çeken detay ise Project Amerika kod adıyla çağrışan oyun GTA Vice City‘nin geçtiği bölgede olacağı.

GTA Vice City Canlanıyor!

Eğer iddialar doğruysa, serinin en başarılı ve keyif veren oyunu olan Vice City’nin haritası GTA 6 ile yeniden canlanacak.

GTA Online’ın çok fazla ilgi odağı olması ve haftada bir küçük eklentilerle güncellemesi yeni GTA 6’nın çıkış tarihini erteleyecek gibi duruyor. Yapımcı Rockstar Game’in GTA V’i de kolay kolay öldürmeyeceğini belirtelim.

Eğer çıkış tarihi doğruysa 3-4 yıl kadar bekleyeceğimiz doğru.

müşteri hizmetleri