Şimdi yükleniyor

Güvenilir Kaynak, iPhone 7’nin Tam Olarak Ne Zaman Tanıtılacağını Bildiğini İddia Ediyor

mavi-iphone-7-plus

Güvenilir Kaynak, iPhone 7’nin Tam Olarak Ne Zaman Tanıtılacağını Bildiğini İddia Ediyor

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

teknik destek

Apple’ın büyük iPhone 7 lansmanı için henüz resmi tarih açıklanmış değil ama aşağı yukarı yeni nesil iPhone’ların ne zaman tanıtılacağını biliyoruz. Aslında bu konuda pek çok ön sipariş tarihi ve lansman tarihide mevcut.

Tüm bu söylentilere karşın güvenilir bir kaynak yepyeni bir raporunu yayınlamış durumda. Daha önce pek çok sızıntısı ile gündeme gelen Twitter kullanıcısı Evan Blass attığı bir tweet ile Apple’ın iPhone 7 için lansman tarihi olarak 7 Eylül’ü beklediğini ve 9 Eylül’de ön siparişleri alacağını belirtiyor. 16 Eylül’de de ön sipariş teslimatlarına ve kilit pazarlarda öncelikli olarak satışlara başlanacağını belirten Evan Blass daha önceki benzer yönde gelen iddiaları doğruluyor da diyebiliriz.

AT&T’nin perakende personeline dayandırılan bir kaynakta yeni nesil iPhone’ların 23 Eylül’de tanıtılacağını öne sürmüş durumda. Aslında bu noktada mantıklı olan tarihlerin 16 Eylül veya 23 Eylül olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

Bu noktada Evan Blass, iPhone 7 için 16 Eylül tarihinde satışa başlanacacağından son derece emin olduğunu yineliyor. Yakın tarihte attığı tweet ile bunu belirten Evan Blass’ın bakalım tahmini doğru olacak çıkacak mı…

teknik destek