İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Duvar Kağıtları : Canlı Zıt Renkler

Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Duvar Kağıtları serisinde bu hafta Canlı Zıt Renklerin Soyut Bütünlüğü temalı çizgilerin bulunduğu duvar kağıtlarını sizler için derledik. 

teknik destek

Canlı Zıt Renklerin Soyut Bütünlüğü temalı duvar kağıtlarımızda iPhone’unuza sihirli bir hava katabileceksiniz. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri için özel olarak hazırlanan duvar kağıtları HDR özelliğine sahip. iPhone’unuzu büyülü bir görünüme kavuşturmak için yazımızın devamındaki duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarını indirmek için, indirmek istediğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına dokunmanız yeterli. Açılan penceredeki resmin üzerine basılı tutarak kaydet deyin.

Haftanın Duvar Kağıtları : Renkli Geometrik Çizgiler

AppleFoni.com olarak derlediğimiz “Canlı Zıt Renklerin Soyut Bütünlüğü” temalı duvar kağıtlarımızı iPhone’unuzda kullanmak istiyorsanız beğendiğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına tıklayıp açılan sekmeden kaydet diyebilir, iPhone X akıllı telefonunuz için beğendiğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone X yazısına tıklayıp kaydet diyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri