İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Duvar Kağıtları : Liquid

Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Duvar Kağıtları serisinde bu hafta Liquid temalı bulunduğu duvar kağıtlarını sizler için derledik. 

teknik destek
Son zamanların sevilen duvar kağıdı temalarından birisi olan Liquid temalı duvar kağıtlarımızda iPhone’u çok keyifli bir şekilde kullanabileceksiniz. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri için özel olarak hazırlanan duvar kağıtları HDR özelliğine sahip. iPhone’unuzu büyülü bir görünüme kavuşturmak için yazımızın devamındaki duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarını indirmek için, indirmek istediğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına dokunmanız yeterli. Açılan penceredeki resmin üzerine basılı tutarak kaydet deyin.

Haftanın Duvar Kağıtları : Canlı Zıt Renkler

AppleFoni.com olarak derlediğimiz “Liquid” temalı duvar kağıtlarımızı iPhone’unuzda kullanmak istiyorsanız beğendiğiniz duvar kağıdının altında yer alan iPhone yazısına tıklayıp açılan sekmeden kaydet diyebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz. Eğer ki iPhone X sahibi iseniz iPhone X yazan yere tıklayarak iPhone X uyumlu duvar kağıdınızı indirebilirsiniz.

Vasjen-Katro-liquid-iPhone-wallpaper-10-768×1449

Vasjen-Katro-liquid-iPhone-wallpaper-09-768×1449

müşteri hizmetleri