İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın en iyi iOS oyunları 28 Şubat

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya diğer Apple ürünlerini kullanıyorsanız, App Store mağazasından sizler için bu haftanın oyunlarını derledik. Her hafta düzenli bir şekilde sizler için seçtiğimiz mobil oyunlara yeni oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. İşte 28 Şubat 2018 için oyun listesi ve oyunlar hakkında açıklamalar…

teknik destek

Haftanın en iyi mobil oyunları 28 Şubat

AppleFoni.com olarak sizlere her hafta seçilen ve popülerliği artan oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın beğenilen mobil oyunları. Oyun hakkında biraz açıklama yapıp oyun videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunu indirmek için indir bağlantısını kullanabilirsiniz. Tıkladığınız bağlantı sizi mağazaya yönlendirecektir.

Alto’s Odyssey

Journey sever misiniz? İşte tam o tarzda bir oyun sizleri bekliyor. iOS kullanıcıları için piyasaya çıkan Alto’s Odyssey, sizleri çok güzel bir maceraya sürüklüyor.

iOS indir

Rogue Hearts

Rogue bu sefer zindanlarda sizleri bir savaşa hazırlıyor. Rouge Hearts nihayet iOS platformuna kısa süre önce eklendi. Stratejik ve sıra bazında oluşan yapısı ile büyük beğeni kazan oyun eğlenceli olmasıyla dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca zindanların rastgele oluşturulduğunu belirtelim.

iOS indir

Glitch Dash

Oldukça renkli grafikleri ve beraberinde hızlı bir oyun olmasıyla oyun severleri oldukça heyecanlandırıyor. Glitch Dash FPS görüş açısındayken karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışmalısınız. Sonsuz bir koşu oyunu olan oyun bir kerelik bile olsa oynanılması gereken bir oyun.

iOS indir

teknik destek