İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın iOS Oyunları – 18 Nisan

AppStore’da yer alan ve haftanın en iyileri arasına giren iOS oyunlarını sizler için bir araya getirdik. Bu yazımızda haftanın en iyi iOS oyunlarını bulabilirsiniz.

teknik destek

Oyun oynamaktan dünyadaki birçok insan zevk almaktadır. Boş zaman öldürmek için telefonlarımızda yer alan oyunlar, oldukça faydalı olmaktadır. AppStore’da birçok oyun yer almaktadır. Ancak hepsini indirip denemek hem vakit hem internet kaybı olmakla birlikte imkansıza yakındır. Biz de bu yüzden sizler için haftanın en iyi iOS oyunlarını derledik.

Not: Bu listede yer alan tüm oyunlar ücretsizdir ve AppStore’dan indirilebilir.

Haftanın En İyi iOS Oyunları

CHRONO MA: GIA

CHRONO MA GIA

Efsane çizgi film serisi Yu-Gi-Oh’a benzeyen bir stratejik kart oyunu ile listemize başlıyoruz. CHRONO MA: GIA, geniş karakter yelpazesi ile birlikte bizlere kartlar ile sınırsız strateji imkanı sunuyor. Eğer sizler de yeni stratejiler oluşturarak rekabet etmeyi seviyorsanız, ücretsiz olan bu oyunu deneyebilirsiniz. Bu yeni kart oyunu haftanın en iyi iOS oyunları arasına ilk sıradan giriyor.

CHRONO MA: GIA oyununu indirmek için tıklayın.

Cobi Golf Shots

Cobi Golf Shots

Eğlenceli bir golf oyunu olan Cobi Golf Shots, oldukça basit ve keyifli bir oyun olarak öne çıkıyor. Fazla uğraşmadan vakit öldürecek bir oyun arıyorsanız Cobi Golf Shots oyunu tam size göre. Boyut olarak küçüklüğü ve işlevselliği ile Cobi Golf Shots, haftanın en iyi iOS oyunları arasında yer alıyor.

Cobi Golf Shots oyununu indirmek için tıklayın.

Dead Rivals-Zombie MMO

Dead Rivals-Zombie MMO

Büyük kitleler tarafından sevilen zombi temalı oyunların son ayağı olan Dead Rivals-Zombie MMO, isminden de anlaşılacağı üzere bir MMORPG oyunudur. Geniş haritası ve içerdiği aksiyon ile birlikte MMORPG oyunu sevenler için oldukça başarılı bulunan bu yeni oyun, haftanın en iyi iOS oyunları arasına girmeyi başarıyor.

Dead Rivals – Zombie MMO oyununu indirmek için tıklayın.

Fishing Strike

Fishing Strike

Dünya üzerinde binlerce balık türü bulunuyor. Fishing Strike adlı oyunda, tüm dünyayı bu balık türlerini yakalamak için geziyoruz. Gerçekçi grafikleri ve haritasıyla yeni nesil bir oyun olan Fishing Strike’da topladığınız balıklarla birlikte kendi akvaryumunuzu oluşturuyorsunuz. Yeni piyasaya sürülen Fishing Strike, şimdiden listelerde üst sıralara çıkmaya başladı. Gösterdiği başarı sebebiyle Fishing Strike, bizim listemizde de haftanın en iyi iOS oyunları arasında yer alıyor.

Fishing Strike oyununu indirmek için tıklayın.

müşteri hizmetleri