Haftanın iOS Oyunları

Life is Strange

Haftanın iPhone oyunları listemizde gerçek zamanlı oyunlar, ekip oyunları, uzaylı istilası oyunu ve dahasıyla ücretli ücretsiz iOS oyunları…

teknik destek

Haftanın iPhone ve en iyi iPad oyunları

Listelediğimiz oyunlar iyi puan almış ve indirme sayısı yüksek olanlardır. Bazı oyun geliştiricileri mevcut oyunlarda değişime giderek yenileyebiliyor.

Dungeon Hunter Champions oyunu

Dungeon Hunter Champions

Online olarak oynama imkanınızın bulunduğu oyunda, çeşitli kişiselleştirici özellik de yer alıyor. Gerçek zamanlı düşmanlar ile mücadele edebileceğiniz yapımda, dünyanın farklı ülkelerinden insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle, gerçek zamanlı oyunları seviyorsanız Dungeon Hunter Champions, sizleri mutlu edecektir.

AXE.IO oyunu

AXE.IO

Olabildiğince uzun süre hayata tutunmaya çalıştığınız yapımda, küçük bir ekiple beraber savaş alanına giriş yapacaksınız. Tempo, hız ve dövüş bulunduran oyunda kısa süre içerisinde usta hale gelebilirsiniz. Önceden ücretli olarak sunulan uygulamayı artık ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Shadowgun Legends iPhone oyunu

Shadowgun Legends

Mobil platformdaki en iyi RPG oyun olduğu söylenen yapım, çevrimi ve çoklu oyuncu yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Uzaylı istilasına karşı kendilerini korumaya uğraşan insanların yerine geçerek savaştığınız yapım, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Life is Strange iOS oyunu

Life is Strange

Beş bölümü bulunan muhteşem bir macera sizlerle! PC ve konsollar için piyasaya sunulan Life is Strange oyunu iOS platformuna da geldi. Chloe ve Max’in başlarından geçen olayları mobil cihazlar üzerinden de görebiliyoruz.

müşteri hizmetleri