Haftanın iOS Oyunları

Haftanın iOS Oyunları

Yaz aylarının gelmediyse beraberinde en sevilen oyunları derleyerek sizleri bu aylarda oyun oynamanız da sizler için araştırdık. Bu hafta iOS markette App Store üzerinden indirilebilecek oyunlar listeledik. Karşınızda haftanın iOS oyunları!

teknik destek

Haftanın en iyi iPhone oyunları

Sitemizde bu haftanın en iyi iOS oyunları hangileri sizlerle paylaştık. Ücretsiz oyunlar ve ücretli oyunlar arasındaki tercihi oyun yorumlarıyla belirleyiniz.

AXE.IO oyunu

Haftanın iOS Oyunları

Mümkün olan en uzun süre boyunca hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz yapımda, ufak bir ekip ile beraber savaşın ortasına atlayacaksınız. Dövüş, hız ve tempo ögeleri bulunan oyunda kısa sürede ustalaşmış olacaksınız.

Armello iPhone oyunu

Masa oyunlarının akıllı telefonlardaki yansımalarından biri olan Armello’da asıl hedefiniz, plan yapmak, keşfe çıkmak, araştırma yapmak, ajanlar çalıştırmak ve diğer oyuncularla mücadele edebilmek için Armello’nun lideri konumuna yükselmektir. Kart tabanlı da olsa oyun üç boyutlu grafiklere sahip.

Siege of Dragonspear iOS oyunu

Ejderha ve Zindan oyununun devamı olan Siege of Dragonspear yapımında, zindanlarda yeni taktiklerle mücadele ediyorsunuz.

müşteri hizmetleri