Haftanın iOS Uygulamaları – 10 Nisan

haftanin-ios-uygulamalari-10-nisan

Apple iPhone, iPod Touch ve iPad modellerinde kullanılan iOS için haftanın uygulamalarını sizler için derledik. Listemizde yer alan uygulamalar App Store’da yer alan ücretliücretsiz uygulamalar arasından seçilmiştir.

teknik destek

10 Nisan iOS Uygulamaları

iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarında kullanılabilen öneri uygulamaları sizler için hazırladık.

Taskmator

taskmater

iOS kullanıcılarının aşina olduğu ismiyle TaskPaper uygulaması kısa bir süre önce güncellenerek yeni bir görünüme kavuştu ve Taskmator adını aldı. Kullanıcıların daha üretken olmasını sağlayan Taskmator uygulaması bu amaca hizmet eden binlerce App Store uygulamasının yapamadığı şekilde oldukça etkili ve hızlı bir şekilde kullanıcılarının verimliliğini arttırıyor.

Mac App Store’dan indirilebilen macOS uygulamasıyla anında senkronize özelliğine sahip olan Taskmator uygulaması ülkemizde 12.99 TL’den satışa sunulmuş durumda.

WatchBook uygulaması

watchbook

Eğer ki Facebook sizin olmazsa olmazınızsa ve bir de Apple Watch kullanıcısıysanız Watchbook tam size göre bir uygulama. Watchbook uygulamasıyla birlikte Apple Watch’unuz üzerinden dilediğiniz gibi Facebook’ta gezinebileceksiniz ve haber akışınızı görüntüleyebileceksiniz.

watchbook-2

Watchbook uygulamasını iOS üzerinden 12.99 TL’ye indirebilirsiniz.

AutoVideo uygulaması

autovideo

Günümüzde mobil cihazlarda oldukça profesyonel videolar üretebiliriz. Bu tür uygulamalar hem oldukça pahalı iken kullanımı da bir o kadar karmaşıktır. AutoVideo uygulaması ise kullanıcılara sahip olduğu yapay zeka teknolojisi sayesinde kolayca videolar oluşturmasına imkan tanıyor. Kullanıcıların metinlerini akıllı bir şekilde videolara dönüştüren bu uygulama ile birlikte eğlenceli animasyonlara sahip videolar oluşturabileceksiniz. Ülkemizde 12.99 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan bu uygulama özellikle öğrencilerin sunumlarında eğlenceli videolar oluşturması için birebir.

TubeBuddy

tubebuddy

Dünya genelinde özellikle gençlerin sıkça kullandığı YouTube için içerik üretiyorsanız TubeBuddy uygulaması tam size göre. YouTube üzerinde size doğal büyüme sağlayacak olan bu uygulama ile birlikte hem videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayabilecekken hem de abonelerinizin artmasını gerçekleştirebilirsiniz. YouTube’un en önemli konularından birisi olan iyi anahtar seçimi ile birlikte yorumların yönetimini de bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla desteklenen TubeBuddy uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.