İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın iOS Uygulamaları 17 – Nisan

Apple’ın iOS uygulamalarını sizler için zevkle her hafta derliyoruz. Bu haberimizde yine kullanışlı 4 uygulamamızdan bahsedeceğiz. Beğenilerinizi bekliyoruz.

Uygulamaların yorum kısmında sizden önce kullananların yorumlarını okumanızda fayda var. Malum geliştiriciler bazen olur olmadık bazı değişimler yapabiliyor.

Haftanın en iyi iOS uygulamaları

Boximize notlar uygulaması

Mobil cihazların hayatımızda hızla yerleşmesi ile birlikte kullanıcılar not uygulamaları büyük önem kazandı. Apple’ın iOS işletim sisteminde bulunan basit arayüzüyle dikkat çeken Notlar uygulaması ve Google’ın Google Keep uygulaması kullanıcıların en çok tercih ettiği not alma uygulamaları arasında yer alsa da bu uygulamalar kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak yanıt veremiyordu. App Store’da yer alan Boximize uygulaması ile kolaylıkla istediğiniz şekilde notlar alabilir ve bunları tüm cihazlarınızda senkronize olarak kullanabilirsiniz. Boximize uygulamasını App Store üzerinden 44.99 TL’ye indirebilisiniz. 

Pod Calendar takvim uygulaması

iOS işletim sisteminde bulunan binlerce takvim uygulaması arasından sıyrılmayı başaran Pod Calendar bir takvim uygulamasından beklenen her şeyi karşılayabiliyor. Basit ve etkili bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Pod Calendar uygulamasında takvimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yeni randevular ekleyebilirsiniz. iCloud, Google, Exchange ve pek çok uygulamanın desteklendiği Pod Calendar uygulamasının en dikkat çekici yanlarından birisi de ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor olması. Uygulama şimdilik İngilizce dilini desteklese de ilerleyen süreçte uygulamaya Türkçe dil seçeceğininde eklenmesi bekleniyor. 

Hop 

Güçlü ve hızlı bir e-mail uygulaması olan Hop ile tüm mail hesaplarınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz. Mail uygulamalarının alışıldık karmaşıklığından uzak olan Hop uygulamasında dikkatin dağıtılmasını engelleyen ve kullanıcı dostu bir arayüz bulunuyor. 

ZEDGE Wallpapers 

Bu muhteşem uygulamayı anlatmaya gerek bile yok. Neredeyse tüm iOS kullanıcılarının büyük bir beğeniyle kullandığı uygulama ile birlikte iPhone’unuz ya da iPad’iniz için duvar kağıdı beğenebilirsiniz. Retina ekran destekli binlerce duvar kağıdı arasında dilediğinizi beğenip kolaylıkla iPhone’unuzun ya da iPad’inizin duvar kağıdı ya da kilit ekranınızın duvar kağıdını değiştirebiliriniz. ZEDGE uygulamasıyla ayrıca zil sesi veya video indirebilirsiniz.