Haftanın iOS Uygulamaları 17 – Nisan

0
haftanin-ios-uygulamalari-17-nisan

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS sisteminde kullanıcıların büyük bir zevkle kullandıkları uygulamaları her hafta sizler için derliyoruz. Apple’ın iOS işletim sisteminin uygulama mağazası olan App Store’da milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve bizim de sevdiğimiz uygulamalar şöyle;

teknoloji hattı
teknoloji hattı

17 Nisan Uygulamaları

AppleFoni.com olarak her hafta iOS işletim sisteminde öne çıkan uygulamaları derleyip okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. İşte AppleFoni olarak beğendiğimiz Haftanın iOS Uygulamaları. 

Haftanın iOS Uygulamaları – 10 Nisan

Haftanın En İyi iOS Uygulamaları

Haftanın iOS uygulamalarını App Store üzerinde bulunan hem ücretsiz hem de ücretli uygulamalar arasından seçmekteyiz. 

Boximize

Mobil cihazların hayatımızda yaygınlaşmasıyla birlikte kullanıcılar not uygulamaları büyük önem kazandı. Apple’ın iOS işletim sisteminde bulunan basit arayüzüyle dikkat çeken Notlar uygulaması ve Google’ın Google Keep uygulaması kullanıcıların en çok tercih ettiği not alma uygulamaları arasında yer alsa da bu uygulamalar kullanıcıların ihtiyaçlarına tam olarak yanıt veremiyordu. App Store’da yer alan Boximize uygulaması ile kolaylıkla istediğiniz şekilde notlar alabilir ve bunları tüm cihazlarınızda senkronize olarak kullanabilirsiniz. Boximize uygulamasını App Store üzerinden 44.99 TL’ye indirebilisiniz. 

.::App Store Üzerinden Boximize Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

Pod Calendar 

iOS işletim sisteminde bulunan binlerce takvim uygulaması arasından sıyrılmayı başaran Pod Calendar bir takvim uygulamasından beklenen her şeyi karşılayabiliyor. Basit ve etkili bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Pod Calendar uygulamasında takvimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yeni randevular ekleyebilirsiniz. iCloud, Google, Exchange ve pek çok uygulamanın desteklendiği Pod Calendar uygulamasının en dikkat çekici yanlarından birisi de ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor olması. Uygulama şimdilik İngilizce dilini desteklese de ilerleyen süreçte uygulamaya Türkçe dil seçeceğininde eklenmesi bekleniyor. 

.::App Store Üzerinden Pod Calendar Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

İLGİLİ İÇERİK:  En çok satan telefon 3. çeyrek satış raporu

Hop 

Güçlü ve hızlı bir e-mail uygulaması olan Hop ile tüm mail hesaplarınızı kolaylıkla organize edebilirsiniz. Mail uygulamalarının alışıldık karmaşıklığından uzak olan Hop uygulamasında dikkatin dağıtılmasını engelleyen ve kullanıcı dostu bir arayüz bulunuyor. 

.::App Store Üzerinden Hop Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

ZEDGE Wallpapers 

Bu muhteşem uygulamayı anlatmaya gerek bile yok. Neredeyse tüm iOS kullanıcılarının büyük bir beğeniyle kullandığı uygulama ile birlikte iPhone’unuz ya da iPad’iniz için duvar kağıdı beğenebilirsiniz. Retina ekran destekli binlerce duvar kağıdı arasında dilediğinizi beğenip kolaylıkla iPhone’unuzun ya da iPad’inizin duvar kağıdı ya da kilit ekranınızın duvar kağıdını değiştirebiliriniz. ZEDGE uygulamasıyla ayrıca zil sesi veya video indirebilirsiniz. 

.::App Store Üzerinden ZEDGE Wallpapers Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.