Haftanın iOS Uygulamaları

Haftanın iOS Uygulamaları

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerin uygulama mağazası olan App Store’ de yer alan bazı uygulamaları arada bir sizlerle paylaşmaktayız.  Gelelim haftanın iOS uygulamaları listemize!

teknik destek

Dosya çevirici uygulaması ile PDF formatını Word’ e, PNG’ yi JPG’ e ve müzik dosyalarını MP3′ e çevirebilirsiniz.  İşte uygulamalar köşemiz…

File Conventer uygulaması

File Conventer

Akıllı telefon veya tabletinizde bulunan tüm dosyalarınızı her türlü biçime çevirmenizi sağlayan File Conventer uygulaması sayesinde, e-kitap, ses, belge, görüntü, video, vektör, sunum, hesap tablosu ve dahasını dönüştürmek mümkün oluyor. 60’ı aşkın dosya formatı sunan uygulamanın bu konuda bir uygulama arıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacağını belirtelim.

Barcode

Barcode

Kullanıcı dostu arayüze sahip ve hızlı bir QR okuyucu uygulaması istiyorsanız, bu uygulama tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Uygulamanın hızlı tanıma sistemi, önceden tarama yaptığınız kodlar arasında gezinme imkanı da sunuyor. Uygulama üzerinden takviminize etkinlikler dahi ekleyebiliyorsunuz.

Facelapse

Facelapse

Kişilerin günden güne veya aylık süreçlerde nasıl değiştiğini gösteren Facelapse uygulaması, özellikle bebek sahibi kişileri çok mutlu edecek türden. Her gün 1 fotoğraf çekimi yaparak güzel geçişler ile slaytlar hazırlayabildiğiniz uygulamanın kullanımı da son derece basit.

Obscura 2

Obscura 2

iPhone üzerinden çektiğiniz fotoğraflarınızı çok daha iyi bir seviyeye çıkarmak için Obscura 2 uygulamasından faydalanabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.