Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Uygulamaları – 21 Haziran

haftanin-ios-uygulamalari-21-haziran

Haftanın iOS Uygulamaları – 21 Haziran

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

Haftalık uygulamalar Apple kullanıcıları tarafından oldukça sevilmekte. Milyonlarca uygulamaların bulunduğu App Store’ de ücretli uygulamalar ücretsiz olarak sunulduğunda bal kaymak oluyor.

teknik destek

PhotoX Pro

iPhone ve iPad cihazları için güzel duvar kağıtları bulabileceğiniz pek çok uygulama bulunuyor ancak PhotoX Pro uygulamasıyla 500 binden fazla duvar kağıdına erişebiliyorsunuz. Diğer duvar kağıdı uygulamalarına göre çok daha fazla duvar kağıdı sunan PhotoX Pro uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. 

Cihazlarınıza duvar kağıdı bulmanıza ek olarak PhotoX topluluğunuza kendi fotoğraflarınızı ekleyebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. 

Safety Photo + Video 

iOS cihazlarımızda bazı videoların, fotoğrafların ya da belgelerin gizlenmesi gerekebilir. Safety Photo + Video uygulamasıyla birlikte iOS cihazlarınızda gizlemek istediğiniz fotoğraf, video ve belgeleri güvenle depolayabilirsiniz. Touch ID desteği de bulunan Safety Photo + Video uygulamasıyla gizlemek istediğiniz dosyaları şifrenizle kolayca gizleyebilirsiniz. 

Camscanner+

Camscanner+ ile birlikte akıllı telefonunuzun veya tabletinizin kamerasıyla faturalarınızı, notları, makbuzları, kartvizitleri, sertifikaları ve daha fazlasını taramanıza izin veren Camscanner+ uygulaması sayesinde taradığınızı fotoğraflardan metinleri ayıklayabileceksiniz. Gelişmiş düzenleme ve dışa aktarma seçeneklerine de sahip olan Camscanner+ uygulamasının bulut desteği sayesinde taradığınız dökümanlara tüm cihazlarınızdan ulaşabileceksiniz. 

MocoDeco

iOS cihazlarınızda görsel oluşturmak istiyorsanız MocoDeco uygulaması tam size göre. Fotoğraflarınıza sayısız filtreler ve efektler uygulayabilirsiniz. MocoDeco uygulamasıyla birlikte ayrıca tipografi ve çeşitli şekiller de fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz. 

Facelapse 

İnsanların günden güne ne kadar değiştiğini çektiğiniz fotoğraflarla gösteren Facelapse uygulaması özellikle bebeği olan kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Her gün sadece 1 fotoğrafla değişimlere tanık olacağınız Facelapse uygulamasından vazgeçemeyeceksiniz. 

teknik destek

1 yorum

comments user
Emre

Uygulama öneriyorsunuz güzel fakat uygulamayı indireceğimiz linkler belli belirsiz renklendirebilir ve indirmeyi simgelerle zenginleştirilebilir neyin ne olduğu belirsiz düz siyah yazı fontundan başka birşey yok

Yorumlar kapalı.