Haftanın iOS Uygulamaları – 21 Mayıs

1
haftanin-ios-uygulamalari-21-mayis

Apple’ın mobil işletim sistemi olan iOS kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Milyonlarca uygulamanın bulunduğu iOS sisteminde okuyucularımızın işine yarayacağını düşündüğümüz uygulamaları okuyucularımızla buluşturuyoruz. iOS işletim sisteminin uygulama mağazası olan App Store’da bulunan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve AppleFoni olarak bizim de çok sevdiğimiz iOS uygulamaları şöyle;

teknoloji hattı
teknoloji hattı

21 Mayıs Uygulamaları

AppleFoni.com olarak her hafta iOS işletim sisteminde kullanılabilen ve pek çok kullanıcının büyük bir beğeniyle kullandığı uygulamaları derleyip okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. İşte AppleFoni.com olarak beğendiğimiz Haftanın iOS Uygulamaları.

Haftanın Öne Çıkan iOS Uygulamaları – 3 Mayıs

Not : Haftanın öne çıkan uygulamalarını App Store üzerinden indirilebilen ücretli – ücretsiz uygulamalar arasında seçiyoruz.

VideoBlast 

Akıllı telefonların kamera özelliklerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte pek çok kişi fotoğraf ve video çekim işlemlerini akıllı telefonlarını kullanarak gerçekleştirmeye başlamıştı. Özellikle işletim sistemlerinin gelişmesiyle birlikte geliştiriciler geliştirdikleri uygulamalarla kullanıcıların akıllı telefonlarından kaydettiği videoları ve fotoğrafları çok daha iyi hale getirebiliyor. App Store’da bulunan pek çok video düzenleme uygulamasından birisi olan Videoblast uygulaması diğer video düzenleme uygulamaların arasında sunduğu kolaylıkla ayrılmayı başarıyor. Sunduğu şablonlarla ve metin özelleştirmeleriyle kullanıcıların videolarına kolayca introlar hazırlamasına imkan sunuyor. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Videoblast uygulamasında kullanıcılar uygulama içi satın alımlarla pek çok özel efekt ve şablona sahip olabiliyor. 

Unsplash 

İnternette sörf yaparken pek çok güzel fotoğrafla karşılaşırız. Karşılaştığımız bu fotoğrafları kullanmak istediğimizde bazı fotoğraflarda çeşitli yazıların ya da logoların olduğunu görebiliriz. Kullanıcıların hevesini kaçıran bu durum karşısında kullanıcılar bu yazıları kaldıracak çeşitli uygulamalar arayışına giriyor. Basit ve etkili çözümleriyle dikkat çeken Unsplash uygulamasıyla kullanıcılar fotoğraflarda yer alan yazıları ve logoları kolayca kaldırabilecek. Unsplash uygulaması App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

Photo Studio – AR 

Apple’ın iOS 11 işletim sistemiyle birlikte sunduğu arttırılmış gerçeklik desteği geliştiricilerin uygulamalarında da yer almaya başladı. Özellikle video düzenlenme uygulamaları arasında yayınlaşmaya başlayan arttılmış gerçeklik teknolojisiyle kullanıcılar başarılı video ve fotoğraf düzenlemeleri yapabiliyor. Arttırılmış gerçeklik fotoğraf stüdyosu ile sadece tek dokunuşla fotoğraf çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz pozu verebileceğiniz sanal modelleri fotoğraf karenizde istediğiniz yere yerleştirip ışığı ve güneşin yönünü ayarlayıp gönlünüzce fotoğraf çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Photo Studio – AR uygulaması App Store üzerinden 44.99 TL karşılığında satın alınabiliyor. 

Flows 

Eğer ki canınız sıkıldıysa ve yeni bir şeylerle uğraşmak istiyorsanız Flows uygulamasını deneyebilirsiniz. Tek amacı zihninizi boşaltmak ve sakinleşmenizi sağlamak olan Flows uygulamasında sıvı sanal alanda dilediğinizi yapabiliyorsunuz. Ekranınızda yer alan harika renkleri ve güzel dalgaları parmaklarınızla dilediğiniz gibi hareket ettirebileceğiniz bir uygulama olan Flows uygulaması ücretsiz olarak sunulsaydı çok daha keyifli olabilirdi. Flows uygulamasını App Store üzerinden 8.99 TL’ye indirebilirsiniz. 

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.