Loading Now

Haftanın iOS Uygulamaları – 23 Nisan

haftanin-ios-uygulamalari-23-nisan

Haftanın iOS Uygulamaları – 23 Nisan

Son Güncelleme tarihi 26 January 2019 by Müşteri hizmetleri

Haftalık ücretsiz uygulamalar ve genel uygulamalar paylaşımımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda beğenilen fotoğraf düzenleme uygulamaları, kamera programı ve uzaktan erişim uygulamasını öneri olarak ekledik.

teknik destek

23 Nisan uygulamaları

Uygulamalarımıza sizde ekleme yapmak istiyorsanız görüşlerinizi de ekleyerek uygulamayı paylaşınız. Sorunlarınız içinde ilgili konu üzerinden iletiniz.

Noti

Gerek tasarımı gerekse kolay kullanımıyla beğenimizi kazanan Noti uygulaması basit bir not alma ve hazırlatma uygulaması. Bildirim merkezi desteğiyle birlikte kullanıcıların hızlıca not almalarına ve notlarını düzenlemelerine imkan sunan Noti uygulamasını App Store üzerinden 4.99 TL karşılığında indirebilirsiniz. 

Picture Perfect – All in One

App Store’da bulunan binlerce fotoğraf düzenleme programı arasından basitliği ve etkili olmasıyla sıyrılan Picture Perfect uygulamasıyla birkaç saniyede etkili fotoğraf düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bazı profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamalarında bulunmayan ToneCurve adındaki özelliğiyle istediğiniz alanda kolayca dilediğiniz değişikliği gerçekleştirebiliyorsunuz. Çok sayıda filtre, renk ve düzenleme aracı desteği sunan Picture Perfect uygulamasını App Store üzerinden 8.99 TL karşılığında indirebilirsiniz. 

.::App Store Üzerinden Picture Perfect – All in One Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

Barcode

iOS 11 ile birlikte iPhone ve iPad’in kamerası QR okuma özelliğine kavuşmuştu. Eğer ki gün içerisinde QR okuma özelliği sıkça kullanıyorsanız ve kullanıcı odaklı bir arayüze sahip Barcode uygulaması ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekile yanıt verebilir. Geçmişte okutmuş olduğunuz QR kodlarınızı da görebileceğiniz Barcode uygulamasında ayrıca QR kod ile takviminize etkinlik dahi ekleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla desteklenen Barcode uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

.::App Store Üzerinden Barcode Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

Slashtop Personal

Bir süredir ücretli olarak sunulan Slashtop Personel uygulaması kısa süreliğine ücretsiz oldu. iPad için en iyi uzaktan erişim uygulamalarından birisi olan Slashtop Personal uygulamasıyla iPad’inizi Mac ya da bilgisayarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

.::App Store Üzerinden Slashtop Personal Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

Isometric

Basit tıklamalarla olağanüstü geometrik tasarımlar oluşturulmasına imkan tanıyan Isometric uygulamasıyla kafanızı dağıtabilirsiniz. Tasarımlarınızı dışarıya aktarma seçeceğinin de bulunduğu Isometric uygulamasıyla yaratıcılığınızın sınırlarını basit tıklamalarla zorlayabilirsiniz. Isometric uygulamasını App Store üzerinden 4.49 TL’ye edinebilirsiniz. 

.::App Store Üzerinden Isometric Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız!::.

teknik destek