Haftanın iOS Uygulamaları – 28 Şubat

5

Şubat en iyi iOS uygulamaları sizlere sunuyoruz. En iyi dediğimize bakmayınız kullananlar için en iyi diyebiliriz.

teknik destek

Haftanın en iyi ve en faydalı iOS uygulamaları

Metinleri dijital ortama çevirme uygulaması, fotoğraf çekip ve düzenleme uygulaması, fotoğraflara animasyon ekleme uygulaması ve telefondaki görüntüleri bilgisayara aktarma uygulaması gibi yararlı programları sizlere derledik.

TextGrabber 6 yazıları dijital ortama çevirme

Basılı olan metinlerinizi anlık olarak dijital ortama çeviren uygulama bu işi çok hızlı ve basit bir şekilde yapmakta. Uygulama ayrıca QR kodlarını da okuyabiliyor. Tam olarak 100 farklı dile çeviri sağlayabiliyor.

1

Typic fotoğraf çekme düzenleme programı

Eğer sizlerde fotoğraf çekme ve düzenlemeyi çok seviyorsanız, bu uygulama tamda size göre. Fotoğraflara yazı yazmak isterseniz Typic bunu çok kısa sürede ve şık bir tasarım sunarak hallediyor.

2

Plotaverse animasyon uygulaması

Fotoğraflarınıza renk katmak isterseniz bu uygulama sizin için hazır. Görüntü veya animasyon gibi seçenekler sunan uygulama GIF ve PNG gibi birçok özellik sunuyor. Yapmanız gereken oturduğunuz yerden seçim yapmak.

3

Photos Companion

Microsoft tarafınca mağazada yerini alan Photos Companion akıllı telefonunuzda yer alan fotoğraf ve videoları Windows 10 bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak sağlıyor.

4

Photo Vault

Eğer güvenliğe önem veriyorsanız bu uygulama tamda sizin için geliştirilmiş. Fotoğraflarınızı gizleyen ve özel kulan Photo Vault çok kısa sürede güvenliğinizi sağlıyor. Uygulama sayesinde fotoğraflarına şifre koyabilirsiniz.

5

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.