Haftanın iOS Uygulamaları – 3 Mayıs

0
haftanin-ios-uygulamalari-3-mayis

Apple’ın mobil işletim sistemi olan iOS kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Milyonlarca uygulamanın bulunduğu iOS sisteminde okuyucularımızın işine yarayacağını düşündüğümüz uygulamaları okuyucularımızla buluşturuyoruz. iOS işletim sisteminin uygulama mağazası olan App Store’da bulunan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve AppleFoni olarak bizim de çok sevdiğimiz iOS uygulamaları şöyle;

teknoloji hattı
teknoloji hattı

3 Mayıs Uygulamaları 

AppleFoni.com olarak her hafta iOS işletim sisteminde kullanılabilen ve pek çok kullanıcının büyük bir beğeniyle kullandığı uygulamaları derleyip okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. İşte AppleFoni.com olarak beğendiğimiz Haftanın iOS Uygulamaları.

Haftanın Öne Çıkan iOS Uygulamaları – 23 Nisan

Not : Haftanın öne çıkan uygulamalarını App Store üzerinden indirilebilen ücretli – ücretsiz uygulamalar arasında seçiyoruz. 

Autogram 

Özellikle gençler tarafından kullanan son zamanların popüler sosyal medya platformu Instagram pek çok kişi için çok önemli. Başlangıçta basit bir fotoğraf ve kısa süreli video paylaşma platformu olarak hayatımıza dahil olan Instagram sonrasında pek çok kişinin kazanç kapısı haline gelmişti. Durum bu olunca pek çok kişi günün büyük bir kısmını Instagram’da geçirmek durumunda kalıyor. Instagram kullanıcıları bu sayede paylaşımlarını sıralı bir şekilde yapabilirken ayrıca diğer hesaplarını da kontrol edebiliyor. Eğer ki siz de Instagram’ı kullanıyorsanız ve paylaşımlarınızı zamanlamak istiyorsanız Autogram tam size göre bir uygulama. Autogram uygulamasıyla birlikte siz de hesaplarınızı organize edebilir ve tüm gönderimlerinizi zamanlayabilirsiniz. Instagram’ı sıkça kullanan kullanıcıların vazgeçemeyeceği Autogram uygulamasına 29.99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 

Awesome Voice Recorder PRO AVR

İLGİLİ İÇERİK:  Tik tok hesap açma Android iPhone

iPhone’unuz ya da iPad’iniz üzerinden pek çok kez ses kaydı almışsınızdır. Özellikle öğrencilerin sıklıkla kullandığı iPhone ses kayıt programı basit ve kullanışlı olmasına rağmen öğrencilerin ya da daha çok ses kaydı alan kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermekte güçlük çekebilir. İşte Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulaması sayesinde profesyonel olarak ses kaydı alabileceksiniz. Sınırsız süreyle ses kaydı alabileceğiniz uygulama olan Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulamasıyla birlikte ses kayıtlarınızı MP3, WAW,M4A formatına dönüştürebilirsiniz. Müthiş özelliklere sahip Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulamasına 22.99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 

Just 6 Weeks

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte pek çok kişi zayıflamak ve forma girmek için çalışmalara başladı. Eğer ki siz de bu kişilerden biriyseniz ve bir an önce forma girmek ve zayıflamak istiyorsanız Just 6 Weeks uygulaması tam size göre. Just 6 Weeks uygulamasıyla birlikte haftada 3 kere sadece 10 dakikanızı ayırarak forma girebileceksiniz. Uygulayı 4.49 TL karşılığında edinebilirsiniz. 

8player Pro 

iPhone ve iPad modelleri için DLNA, UPnP, SMB, FTP oynatıcısı ve kontrolcüsü olarak çalışabilen 8 Player Pro uygulamasıyla birlikte iPhone ya da iPad’iniz üzerinden video, müzik ya da görüntü oynatımı yapabiliyorsunuz. Daha pek çok yeteneklere sahip olan 8pleyer Pro uygulamasına 22.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. ::.

The Document Converter 

iOS cihazlarınızdan görüntülediğiniz dökümanları farklı formatlara çevirmek istemişsinizdir. The Document Converter uygulamasıyla birlikte dosyalarınızın formatını docx, doc, html, pdf, rtf veya txt formatına çevirebilirsiniz. 

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.