Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Uygulamaları – 3 Mayıs

haftanin-ios-uygulamalari-3-mayis

Haftanın iOS Uygulamaları – 3 Mayıs

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

Mayıs ayı paylaşımlarımız devam ediyor. Bu paylaşımda video kayıt uygulaması ve ses kayıt uygulaması olan Awesome Voice Recorder ve video oynatıcı olarak 8player seçtik. Haftalık iOS uygulamalarımıza bir göz atalım…

teknik destek

Autogram 

Özellikle gençler tarafından kullanan son zamanların popüler sosyal medya platformu Instagram pek çok kişi için çok önemli. Başlangıçta basit bir fotoğraf ve kısa süreli video paylaşma platformu olarak hayatımıza dahil olan Instagram sonrasında pek çok kişinin kazanç kapısı haline gelmişti. Durum bu olunca pek çok kişi günün büyük bir kısmını Instagram’da geçirmek durumunda kalıyor. Instagram kullanıcıları bu sayede paylaşımlarını sıralı bir şekilde yapabilirken ayrıca diğer hesaplarını da kontrol edebiliyor. Eğer ki siz de Instagram’ı kullanıyorsanız ve paylaşımlarınızı zamanlamak istiyorsanız Autogram tam size göre bir uygulama. Autogram uygulamasıyla birlikte siz de hesaplarınızı organize edebilir ve tüm gönderimlerinizi zamanlayabilirsiniz. Instagram’ı sıkça kullanan kullanıcıların vazgeçemeyeceği Autogram uygulamasına 29.99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 

Awesome Voice Recorder PRO AVR

iPhone’unuz ya da iPad’iniz üzerinden pek çok kez ses kaydı almışsınızdır. Özellikle öğrencilerin sıklıkla kullandığı iPhone ses kayıt programı basit ve kullanışlı olmasına rağmen öğrencilerin ya da daha çok ses kaydı alan kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermekte güçlük çekebilir. İşte Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulaması sayesinde profesyonel olarak ses kaydı alabileceksiniz. Sınırsız süreyle ses kaydı alabileceğiniz uygulama olan Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulamasıyla birlikte ses kayıtlarınızı MP3, WAW,M4A formatına dönüştürebilirsiniz. Müthiş özelliklere sahip Awesome Voice Recorder PRO AVR uygulamasına 22.99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 

Just 6 Weeks

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte pek çok kişi zayıflamak ve forma girmek için çalışmalara başladı. Eğer ki siz de bu kişilerden biriyseniz ve bir an önce forma girmek ve zayıflamak istiyorsanız Just 6 Weeks uygulaması tam size göre. Just 6 Weeks uygulamasıyla birlikte haftada 3 kere sadece 10 dakikanızı ayırarak forma girebileceksiniz. Uygulayı 4.49 TL karşılığında edinebilirsiniz. 

8player Pro 

iPhone ve iPad modelleri için DLNA, UPnP, SMB, FTP oynatıcısı ve kontrolcüsü olarak çalışabilen 8 Player Pro uygulamasıyla birlikte iPhone ya da iPad’iniz üzerinden video, müzik ya da görüntü oynatımı yapabiliyorsunuz. Daha pek çok yeteneklere sahip olan 8pleyer Pro uygulamasına 22.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. ::.

The Document Converter 

iOS cihazlarınızdan görüntülediğiniz dökümanları farklı formatlara çevirmek istemişsinizdir. The Document Converter uygulamasıyla birlikte dosyalarınızın formatını docx, doc, html, pdf, rtf veya txt formatına çevirebilirsiniz. 

teknik destek