Şimdi yükleniyor

Haftanın iOS Uygulamaları

Haftanın iOS Uygulamaları

Haftanın iOS Uygulamaları

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

teknik destek

iOS yüklü iPhone telefonlarda ve iPad tabletlerde uygulama mağazası olarak kullanılan App Store’ de bulunan kategorilerden, işe yarayan bazı uygulamaları sizler için araştırdık. İşte haftanın iOS uygulamaları!

Haftanın en iyi iPhone uygulamaları

Applefoni sizlere önerdiği uygulamalarda bazen geliştirici kaynaklı satın al önerisi ve kullanım kısıtlamasıyla karşılaşılabiliyor. Bu tamamen geliştiricisi kaynaklı bir sorundur. Ücretli uygulamalar ve ücretsiz uygulamalar için incelemeden indirmeyin.

MocoDeco fotoğraflara efekt ekleme ve düzenleme

D36EA4E8-67B6-4323-A063-E19223A16544 Haftanın iOS Uygulamaları

iOS için en başarılı görsel içerik hazırlama uygulamalarından olan MocoDeco sayesinde fotoğraflarınıza efektler ve filtreler uygulayabiliyorsunuz. Buna ek olarak, çeşitli şekiller ve tipografi de uygulamanın sunduğu diğer özellikler arasında bulunuyor.

Safety Photo + Video (Fotoğraf saklama)

9ABB26D4-0201-4D3D-9C99-AFD6487F1DE7 Haftanın iOS Uygulamaları

Özel video ve fotoğraflarınızı telefonunuzu kullanma ihtimali olan kişilerden gizlemek için Safety Photo + Video uygulamasını kullanabilirsiniz. Touch ID ile şifreleme desteği de bulunan uygulama ile belirlediğiniz fotoğraflara erişimi şifreli hale getirebilirsiniz.

PhotoX Produvar kağıdı uygulaması

1A88FA12-E8B8-413E-9383-C365FBCF11EF Haftanın iOS Uygulamaları

Yarım milyondan fazla canlı fotoğrafı ve duvar kağıdını sizlere sunan PhotoX Pro ile iPad veya iPhone cihazlarınızı daha kişisel hale getirebiliyorsunuz. Buna ek olarak, kendi çekimlerinizi topluluğa dahil edebilir ve uygulamanın içerisindeki düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz.

teknik destek