Haftanın iOS uygulamaları – 5 Mart 2018

iPhone, Mac, Apple111

Yine bir haftalık iOS uygulamaları haberimizle sizlerle devam etmekteyiz. Bu yazıda yer alan uygulamalar gerçekten başarılı olarak görülmekte. Denemenizi tavsiye ederiz. Tabi denerseniz görüşlerinizi de bizlere iletmenizi bekliyor olacağız.

teknik destek <

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

Karşınızda sosyal medyada kullanacağınız uygulama, ekran görüntüsü alma uygulaması,  fitness programı ve iPhone video altyazı ekleme uygulaması gibi önemli uygulamaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Vero sosyal medya uygulaması

Son zamanlarda çok hızlı bir şekilde popülerliğini arttıran Vero uygulaması sosyal medya uygulaması olarak geliyor. Paylaşım yapmayı sevenler için gelen uygulama paylaşımlar da kimlerin göreceğini seçmenize izin veriyor. Örnek; Arkadaşlar, herkes, kimse görmesin gibi seçenekler sunuyor.

1

Picsew iPhone ekran çekme uygulaması

Birden fazla ekran görüntüsü çekmek isteyenler veya tek bir ekran görüntüsünü tamamıyla almak isteyenler için hem dikey hemde yatay seçenek sunarken, ek olarak bazı özelliklerde bulunuyor.

2

Hangouts Chat

Çok akıllı ve güvenilir iletişim uygulaması olan Hangouts Chat’ın birçok rakibi bulunuyor. Direkt mesaj uygulaması ve sohbet odası gibi bazı seçenekleri olan uygulama iletişim kurmak isteyenler için geliyor.

3

Instant Fitness

Her yerde egzersiz yapmanız için gelen bu uygulama her alanı fitness salonuna dönüştürüyor. Birçok egzersiz ve çalışma setleri sunan uygulama ile fit görünüme sahip olmanız çok kolay.

4

Clipomatic

Yetenekli video editörü olan Clipomatic, tüm videolarınıza basit bir şekilde altyazı eklemenizi sağlamakta. Kayıt tuşuna basın ve konuşmalarınızı kaydedin ve tasarlayın.

5

müşteri hizmetleri