Haftanın iOS uygulaması 20 Mart 2018

5

iOS mobil kullanıcıların uygulama mağazası olan App Store’da birçok uygulama farklı kategorilerde yer almakta. Bizde sizler için bazı işinize yarar uygulamaları listeledik. İşte o uygulamalar…

teknik destek <

20 Mart iOS Uygulamaları

Her hafta sizler için iOS uygulamalarını derliyoruz. Bu haftada sizler için App Store’dan indirebileceğiniz uygulamaları listeledik.

Her hafta olduğu gibi, bu hafta da en iyi iOS uygulamaları ile karşınızdayız. İşte sizler için App Store’dan derlediğimiz haftanın iOS uygulamaları.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

AppleFoni.Com olarak sizlere her hafta 5 başarılı iOS uygulamasını sunuyoruz.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

FSharing

Hem iPhone hemde iPad cihazlarınızda dosya depolamak için veya görüntülemek ve erişim sağlamak isterseniz bu uygulama tam size göre. Wi-Fi üzerinden Mac ve PC ile Phone Drive bağlantısı kurarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

FSharing uygulamasını indirmek için tıklayın

1

 

Pixomatic

Görüntüleri seçme ve maskelemek isterseniz eğer, tıpkı masaüstü kalitesi sunan Pixomatic uygulaması ile saçlar da bile dekupe etmek mümkün. Birçok fotoğraf çıkartması ve çift pozlama gibi birçok araç mevcut.

Pixomatic uygulamasını indirmek için tıklayın

2

Videoshop

Çektiğiniz videoları hızlı bir şekilde düzenlemek ve filtreler ile süslemek isterseniz, Videoshop uygulaması tüm ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Videoshop uygulamasını indirmek için tıklayın

3

 

OBS Studio iPhone Video Source

iPhone kameranızı OBS Studio için video kaynağı olarak kullanmak ve telefon kamerasından yüksek kaliteli video akışı isterseniz bu uygulama tam size göre.

OBS Studio iPhone Video Source uygulamasını indirmek için tıklayın

4

 

Fortamento

Yeni bir şarkı yazmak için ilham arıyorsanız, Fortamento uygulaması sizi tek bir tuşla müzik fikirleri almanıza yardımcı oluyor. Müzikle uğraşmak isteyenler indirebilir.

Fortamento uygulamasını indirmek için tıklayın

5

müşteri hizmetleri