İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın iPhone Duvar Kağıtları: Koyu Geometri

iPhone için duvar kağıdı seçkilerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün, Renklerin Dünyası temalı iPhone duvar kağıtlarını beğeninize sunuyoruz.

Yıl boyunca farklı pek çok duvar kağıdı ortaya çıkar. Ancak bu kadar fazla seçenek söz konusu olduğunda, en iyi olanlarını seçmek çoğu zaman zor olmaktadır. Biz bu seçimi sizin yerinize yapıyoruz ve her hafta en iyi iPhone duvar kağıtlarını bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

Bugün, “Renklerin Dünyası” temalı duvar kağıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. Paylaştığımız duvar kağıtları iPhone 6/6 PlusiPhone 6s/6s PlusiPhone 7/7 PlusiPhone 8/8 Plus ve iPhone X ile uyumludur.

Beğendiğiniz duvar kağıdını indirmek için duvar kağıdının altında yer alan “Duvar Kağıdını İndir” bağlantısına dokunmanız yeterli. Ardından, tam ekranda açılacak olan duvar kağıdının üstüne parmağınızı bir müddet basılı tutarak ekranın altında açılan diyalog ekranından “Görüntüyü Kaydet” seçeneğine dokunun.

İndirdiğiniz duvar kağıdını Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsü üzerinden veya Fotoğraflar uygulamasından Ana Ekran, Kilit Ekranı veya her ikisi için de duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.