Haftanın iPhone Duvar Kağıtları: Siyahın Renkleri

iPhone için Siyah Duvar Kağıtları

iPhone için duvar kağıdı seçkilerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün, Siyahın Renkleri temalı iPhone duvar kağıtlarını beğeninize sunuyoruz.

teknik destek

Yıl boyunca farklı pek çok duvar kağıdı ortaya çıkar. Ancak bu kadar fazla seçenek söz konusu olduğunda, en iyi olanlarını seçmek çoğu zaman zor olmaktadır. Biz bu seçimi sizin yerinize yapıyoruz ve her hafta en iyi iPhone duvar kağıtlarını bir araya getirerek beğeninize sunuyoruz.

Bugün, “Siyahın Renkleri” temalı duvar kağıtlarını sizlerle paylaşıyoruz. Paylaştığımız duvar kağıtları iPhone 6/6 PlusiPhone 6s/6s PlusiPhone 7/7 PlusiPhone 8/8 Plus ve iPhone X ile uyumludur.

Beğendiğiniz duvar kağıdını indirmek için duvar kağıdının altında yer alan “Duvar Kağıdını İndir” bağlantısına dokunmanız yeterli. Ardından, tam ekranda açılacak olan duvar kağıdının üstüne parmağınızı bir müddet basılı tutarak ekranın altında açılan diyalog ekranından “Görüntüyü Kaydet” seçeneğine dokunun.

İndirdiğiniz duvar kağıdını Ayarlar > Duvar Kağıdı menüsü üzerinden veya Fotoğraflar uygulamasından Ana Ekran, Kilit Ekranı veya her ikisi için de duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Duvar Kağıdını İndir

Duvar Kağıdını İndir

Duvar Kağıdını İndir

Duvar Kağıdını İndir

Duvar Kağıdını İndir

müşteri hizmetleri