Haftanın Mobil Oyunları

0
hires
iPhone Aksesuarları

Apple Foni her hafta farklı mobil oyunlarla karşınızda! Android ve iOS platformları için hazırlanan strateji, aksiyon, zeka, spor ve beceri oyunlarından haberdar olmak için takipte kalın!

DC Legends

justice-league

Marvel ve DC evreninden herkese merhaba! Warner Bros tarafından geliştirilen ve Android platformu için ücretsiz olarak sunulan DC Legends yakın bir tarihte iOS platformu için yayınlanacak. Batman, Superman, Green Lantern, Wonder Woman, Joker ve daha onlarca karakter DC evreninde sizleri bekliyor.

FİFA Mobile Futbol

fifa-mobile-squad

FİFA’nın mobil platformlardaki son sürümü ile karşı karşıyayız. Son derece etkileyici bir grafik yapısı, geliştirilmiş hücum varyasyonları ve zenginleştirilmiş menüsüyle FİFA’nın en iyi mobil oyununu tanımaya ne dersiniz? Electronic Arts tarafından geliştirilen FİFA Mobile Futbol Android ve iOS platformları için tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanmış durumda. Mobil platformlar için en kaliteli futbol deneyimi sizlere bir download işlemi kadar yakın.

Underworld

underworld_splash

Bir film serisi olan Underworld,  mobil oyunu ile karşımızda! Son derece dikkat çekici bir fragmana sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bir kart oyunu olarak hazırlanan Underworld, şu ana kadar olumlu tepkiler aldı diyebiliriz. Oyun içerisinde seçeceğiniz kartlara bağlı olarak belirli bir konsept sunan oyun, filmdeki karakterlerin kartlara dönüşmüş hali olarak özetlenebilir. Bence bu oyuna bir şans vermek hiç fena sayılmaz.

Diggys Adventure

imgpsh_fullsize

Pixel Federation tarafından geliştirilen oyun bir bulmacaya göre fazla iddialı görünüyor. Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak sunulurken Windows Phone için sunulamıyor.  Oyunu oynayanlar için  İndiana Jones filmini hatırlatıcı ögelere sahip olabilir. Üstelik yalnızca 62 MB!

iPhone Aksesuarları

BENZER YAZILAR


Yorum Yapın, Değer Katın: