İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Ücretsiz App Store Uygulaması: Camera Plus (Apple Foni Tavsiyesi)

Fotoğrafçılık yeteneklerinizi ön plana çıkararak unutulmaz anlarınızı harika fotoğraf karelerine dönüştürmenize yardım olacak Camera Plus, fotoğraf çekerken ihtiyaç duyulan birçok özelliği kullanıcı dostu arayüzünde buluşturuyor.

Özellikle grup fotoğrafları çekmeyi eğlenceye dönüştüren uzaktan kumanda etme özelliğiyle, iki iOS aygıtını birbiriyle kolayca eşleştirerek kendi çektiğiniz karelerde siz de yer alabilirsiniz.

Herkes sizi seviyor ancak hiçbir zaman fotoğraflarda yer alamıyorsunuz.Kamerayı elinizde tuttuğunuz için grup çekimlerine dahil olamadığınız oldu mu? Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte poz verdiğinizde, uygun bir çözüm bulamadığınızdan bu değerli anda sıkıntı yaşadınız mı? Neden orada olduğunuz halde böyle bir anıdan eksik kalasınız ki?

image

AirSnap, bir iPhone veya iPad’i başka bir iPhone veya iPad ile uzaktan kumanda edebilmenizi sağlayan bir özelliktir. Bu şekilde kablosuz olarak fotoğraf ve video çekimi yapabilirsiniz. iPhone, iPad ve artık Apple Watch gibi iki iOS aygıtını eşleştirerek, fotoğraf ve video çekimlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Camera Plus, genel kameraların yapabileceklerinin ötesinde performans sağlayan, herkeste olması gereken bir kamera uygulamasıdır. App Store’da en çok indirilenler arasına giren bu uygulama, artık Apple Watch ile de uyumludur ve ayarlar arasında gezinmeden kolaylıkla çekim yapabilmeniz için size en iyi çözümü sunmaktadır. Ayrıca inanılmaz kalitede macro fotoğraf çekimi yapabilmenizi sağlar. Camera Plus en iyi kamera özelliklerine birkaç dokunma hareketi ile ulaşabilmenizi sağlar, bu şekilde sanatına odaklanabilirsiniz!

image

Camera Plus, profesyonel video çekimi yapmak isteyen kullanıcılar için ‘Focus Shift’ özelliği ile birlikte sunulmaktadır. Bu özellik, sinema kalitesinde, perspektif kullanılan dramatik bir etki yaratmak için kayıt sırasında istenilen nesnelere yakınlaşılmasını ve istenilen nesnelerden uzaklaşılmasını sağlar. Camera Plus ile 480p veya 720p kalitede çekim yapabilirsiniz, bu şekilde dosya boyutunu azaltarak çok daha fazla çekim yapabilirsiniz.

Bu üstün özelliklere sahip haftanın ücretsiz uygulaması Camera Plus’ı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak App Store’dan indirebilirsiniz.

[appbox http://itunes.apple.com/us/app/camera-plus-for-best-macro/id330803072 appstore ]