İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Ücretsiz Uygulaması: Gelişmiş Şifre Yöneticisi oneSafe

Apple, her hafta App Store‘da bir uygulamayı ücretsiz olarak iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcılarının kullanımına ücretsiz olarak sunuyor. Uygulama içi satın alımlar yine ücretli olacaktır bunu belirtmek isteriz.

teknik destek

Bu haftaki ücretsiz uygulama, oneSafe oldu. oneSafe ile yalnızca size özel olduğunu düşündüğünüz her şey emin ellerde. Güvende olmasını istediğiniz fotoğraflarınızı, videolarınızı, şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi, belgelerinizi ve çok daha fazlasını tek bir uygulama ile koruma altına alabilirsiniz.

Mobil aygıtlar için geliştirilen üst düzey şifreleme teknolojisine sahip oneSafe, kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Tüm kişisel bilgilerinizi bir arada tutacağınız bu uygulama ile hayat artık daha kolay.

Uygulama iPhone ve iPad ile kullanılabilir ve Touch ID desteği bulunmaktadır. Uygulamada henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak yakın zamanda Türkçe dil desteğinin gelmesini beklediğimizi belirtelim.

Uygulamayı itunes.apple.com/tr/app/onesafe-premium-password-manager/id455190486 devam ederek App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca Mac için de kullanılabilir olduğunu ve 52,99 TL karşılığında Mac’inize indirebileceğinizi belirtelim.

müşteri hizmetleri