İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftanın Ücretsiz Uygulaması: PDF Expert 5 (9,99 Dolar Değerinde)

Apple’ın App Store’da uyguladığı haftalık ücretsiz uygulama önerilerini takip etmeye ve sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Apple bu hafta pek çok kullanıcı için önemli bir yere sahip uygulamayı ücretsiz olarak kullanıma sundu. Uygulamanın adı PDF Expert 5.

Uygulama ile PDF arşivinizdeki dosyaları düzenleme, not iliştirme ve değişiklik yapma gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgisayarınızdan veya buluttan uygulamaya dosya aktarabilir, form doldurabilir, serbest çizimler yapabilir, sesli notlar ekleyebilirsiniz. Elbette ki uygulama daha fazlasını da kullanıcılarına sunuyor. iPad’i kullanarak PDF metninde değişiklik yapmak, sözcük işlemci kullanmak kadar kolay. Üstelik orjinal içeriğiniz değişmeden kalıyor.

Uygulamanın özellikle popüler verimlilik uygulamarı desteklemesi sayesinde ofisinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. iPad Pro için özel olarak optimize edilmiş olması ile uygulama bir adım daha öne çıkıyor.

Uygulama normal şartlarda 9,99 $ gibi bir ücret karşılığında indirilebiliyor. Ancak bir hafta süre ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PDF Expert 5 Uygulamasını Ücretsiz İndir