Haftanın Ücretsiz Uygulaması TextGrabber ile Resimler Üzerindeki Yazıları Tarayın

iOS-icin-TextGrabber

Haftanın ücretsiz uygulaması TextGrabber. Windows platformunda dosyalar arası dönüştürme programları ile ünlü ABBYY firmasının iOS için geliştirdiği TextGrabber, 7 gün boyunca ücretsiz.

teknik destek <

TextGrabber, resimler üzerindeki yazıları hızlı bir şekilde tarar ve düzgün bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Bunun dışında uygulamanın çeviri özelliği de mevcut. Herhangi bir resim üzerindeki yabancı dille yazılmış bir yazıyı tarama ve çevirme özelliği de mevcut. Toplamda 60 dilde çeviri yapabiliyor.

IMG_0074

App Store Editör Notu;

Haftanın Ücretsiz Uygulaması ile muhteşem bir uygulamayı bu hafta ücretsiz olarak sunuyoruz. (uygulama içi satın alımlar ayrı yapılır)

Belgeler, dergiler, restoran menüleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü metni tarayarak anında düzenleyip kaydetmenizi sağlayan bu uygulamayla tanışın. 60 dilin yanı sıra QR kodlarını da tanıyabilen ve VoiceOver özelliğiyle seçtiğiniz metinleri de okuyabilen bu uygulamayla cihazınızın kamerasıyla çektiğiniz veya mevcut kayıtlı fotoğraflarınızdan elde ettiğiniz metinleri kolaylıkla düzenleyip e-posta veya mesaj olarak gönderebilir ve sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Benim de uzun süredir kullandığım bu uygulama normalde 13 TL. Kampanya dolayısıyla 1 hafta boyunca ücretsiz olacak.

[appbox appstore id438475005]

müşteri hizmetleri