Şimdi yükleniyor

Haziran Ayının En İyi 10 Oyunu

Haziran Ayının En İyi 10 Oyunu

Haziran Ayının En İyi 10 Oyunu

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Applefoni olarak en iyi oyunları ve güncellemeleri kaçırmamanız için Haziran ayının en güzel iPhone ve iPad oyunlarını seçtik.

teknik destek

Pokemon Quest

481727CA-91A6-4A07-A14D-1E6F1A692F4A Haziran Ayının En İyi 10 Oyunu

Pokemon oyunlarına hiç doyamıyoruz. Küp grafiklere sahip eden bu yapımda bir adayı keşfediyor, gizli hazineleri kovalıyor ve diğer Pokemonlarla mücadele ediyorsunuz.

Flick Arena

Futbola benzeyen bir yapım düşünün ancak bu oyunda tam dört adet top bulunuyor. Amacınız oyun alanında topların hareketini sağlamak. Benzersiz yetenekleri olan güçlü bir takım kurmak, oyuncuları sahaya dizmek ve kazanmanı sağlayacak olan bir strateji geliştirmek tamamen sizlerin elinde.

Westworld

Aynı isme sahip olan dizinin tam aksine Westworld neşeli bir deneyim sunuyor. Dizide bulunan eğlence parkının daha sakin bir versiyonunu yönettiğiniz yapımda, misafirlere keyifli vakit geçirtmek ve yapay zekanın davranışlarına yön vermek oldukça eğlenceli.

Ultra Sharp

192 ayrı seviyeden meydana gelen bulmaca oyununda fizik kurallarından faydalanmanız gerekiyor. Seviyeleri geçebilmek için geometrik şekilleri parçalarına ayırarak yere düşürmeniz, kaldırmanız veya sallandırmanız gerekiyor.

4293F72E-B952-46FA-8628-363D62C10F22 Haziran Ayının En İyi 10 Oyunu

Raid & Barricade

Savunma ve saldırı yapmak hiçbir zaman kolay olmadı. Raid & Barricade adlı yapım inşa etme ve savaş oyunlarının mekaniklerine zorluk ve kaos ekleyerek oyun türüne yeni bir bakış açısı katıyor.

teknik destek