Hep Hayalini Kurduğumuz iPhone Bu Yıl Geliyor! İşte Eşsiz Görünümü ile iPhone 8

iPhone 8 – iPhone

Apple’ın en yeni iPhone modeli iPhone 8’i, bu yılın sonlarına doğru tanıtarak satışa sunması bekleniyor. Muhtemelen Apple, iPhone 8’i tanıtmak için gelenekselleşen Eylül ayını bekleyecek ve o tarihe kadar bizler de beklemek zorundayız. Bu yıl dilimizden iPhone 8’i düşürmemizin nedeni ise şirketin iPhone’un onuncu yıldönümünü taçlandırmak istemesinden kaynaklanıyor ve iPhone 7s ve 7s Plus’la birlikte bu özel iPhone modelinin tanıtılması bekleniyor.

teknik destek

Eğer ki her şey öngörüldüğü gibi olursa Apple, kablosuz şarj özelliği, çok daha güçlü çip, sanal ana ekran düğmesi, OLED ekran ve yeni cam gövdesi ile birlikte eşsiz bir görünüme ve özelliklere sahip iPhone’u önümüze getirecek. Bu model iPhone 7s’e göre bambaşka olacak.

Şu anda biz dahil olmak üzere pek çok kaynak tarafından bu yılın premium iPhone’u, iPhone 8 olarak adlandırılıyor ancak Apple’ın farklı bir isimlendirme kullanması da söz konusu olabilir. Mesela iPhone X gibi… Adı her ne olursa olsun bunu Eylül ayına kadar resmi olarak öğrenemeyeceğiz.

Apple’ın tasarım çizgisine yakın konseptlerle adından zaman zaman söz ettiren tasarımcı Martin Hajek, söylentiler ve hayal dünyası ışığında yeni iPhone 8 konseptlerini paylaştı. Bu konseptler kesinlikle iPhone 8 tarafında en sıcak hayal gücünü simgeliyorlar. İşte o konseptler;

iPhone 8 Görünümü Roze Altın iPhone 8 iPhone 8 iPhone 8 Arka iPhone 8 Alt iPhone 8 Tasarımı

müşteri hizmetleri