Her Yönü ile iPhone 7’ye Tanıtılmadan Önce Bakmak İster Misiniz? (Video)

iPhone-7-tasarim

iPhone 7’nin 16 Eylül’de veya 12 Eylül’de tanıtılacağı tartışılırken sızıntılarda hız kesmeden devam ediyor. Özellikle yeni nesil iPhone’u tümüyle dışa vuran sızıntılar peş peşe gelirken bu işe el atan Jonathan Morison ilginç bir video ile çıkageldi.

teknik destek

Jonathan Çin’den sipariş ettiği ve daha tanıtılmadan klonu çıkan iPhone 7 için bir kutu açılış videosu hazırlamış. Böylece yeni nesil iPhone’u kanlı canlı klon olarakta olsa görme şansı ortaya çıkmış oluyor.

İşte o video;

 

Sahte iPhone 7’nin görüntü olarak oldukça estetik bir görüntüye sahip olduğu açık. Öyle ki sadelik ön planda ve rahatsız edici bir görünüm söz konusu değil. Özellikle iPhone 6/6s’de dikkat çeken anten çizgilerinin aza indirgenmiş olması dikkat çekici. 3.5 mm kulaklık girişi yok ve lightning kulaklık girişi ile kulaklık girişi birleştirilmiş durumda. Tüm bunlara ek olarak dikkat çeken en önemli detaylardan birisi de daha büyük ve daha estetik arka kamera.

6.72 mm kalıklığa sahip sahte iPhone 7’nin 7.1 mm kalınlığa sahip olan iPhone 6s’e göre daha ince olduğunu söyleyebiliriz.

İkinci bir video da Austin Evans tarafından YouTube’a yüklenmiş. Sahte iPhone 7 bu videoda da tüm hatları ile inceleniyor. Özellikle bu videoda iPhone 6s ile ciddi karşılaştırma yapılmış.

İşte o video;

müşteri hizmetleri

2 Comments

Comments are closed.