Loading Now

Herhangi Bir Renkteki iPhone 7’yi Simsiyah iPhone 7’ye Dönüştürün

iphone-7-simsiyah

Herhangi Bir Renkteki iPhone 7’yi Simsiyah iPhone 7’ye Dönüştürün

Son Güncelleme tarihi 8 February 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone 7’nin satışa sunulmasının üzerinden aylar geçmiş olsa da Simsiyah iPhone 7 veya 7 Plus’a ulaşmak eskisinden daha da zor. Çünkü fiyatı bakımından son zamlarla birlikte en ucuz Simsiyah iPhone 7 modeli 4.299 TL, en ucuz iPhone 7 Plus ise 4.949 TL. Simsiyah iPhone 7 modelleri, Apple’ın şimdiye kadar tanıttığı en şık akıllı telefonu konumunda.

teknik destek

Simsiyah renk seçeneği diğer renklerin aksine, yansıma özelliklerine sahip parlak bir yüzeye sahip ve telefonun ön yüzündeki cam sanki arka tarafa kadar devam ediyor gibi görünüyor.

Bu noktada iyi haber şu ki, eğer ki Simsiyah dışında farklı bir renkte iPhone 7 veya iPhone 7 Plus‘a sahipseniz, basit bir kılıfla ona, Simsiyah renkteymiş görünümü verebilirsiniz.

Spigen Thin Fit kılıfının bu özel modeli iPhone 7’nizi çepeçevre sarıyor ve Simsiyah renk formunu eşsiz bir şekilde telefonunuza katıyor. Kılıfı hem iPhone 7 hem de 7 Plus’a uyumlu.

Amazon.com üzerinden, sadece 10,99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. iPhone 7 için uyumlu olan kılıfa buradan iPhone 7 Plus için uyumlu olan kılıfa ise buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

teknik destek

9 comments

comments user
Blackcodetech

Spigen.com.tr de 41 tl Amazon’la ayni neredeyse buradan alın garantili olsun bence

Comments are closed.