İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huawei hava durumu silindi geri getirme

Huawei hava durumu uygulaması yanlışlıkla sildim veya yanlışlıkla silindi nasıl geri getirebilirim diye düşünenler için çözümümüz iki türlü olacak. Birincisi kendi galerisinden indirilmesi ve ikinci ise dışarıdan APK halinde yüklenmesi.

teknik destek

Huawei P30 Lite, P40 Lite, Pro, Huawei Y9, P Smart, Prime, Y5P, Y6P ve mate serisi gibi çok sayıda telefon için aynı işlem geçerli olacak.

Aşağıdakiler denensin ve olmazsa farklı bir uygulamayla devam edersiniz. Bunun dışında yazılım güncellemesiyle tekrardan yüklenecektir. Bunun dışında fabrika ayarlarına çevrilmesi kesin çözüm sunar.

Huawei hava durumunu geri getirme için:

  • AppGallery açınız ve hava durumunu aratın.

Eğer indirirken veya yüklerken hata alırsanız bölgeyi Avrupa olarak bir ülke olarak değiştirin aksi takdirde desteklenmiyor hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

  • Manuel hava durumunu indirmek isteyenler URL’ si apkmirror.com/apk/huawei-internet-services/huawei-weather

Açtığınız siteden aşağıya doğru inin ve “All versions” kısmında olanlardan birinin üstüne tıklayın. İkinci açılacak yerde ortada “Variant” yazanın altındaki sürüme (sayılarla oluşan) tıklayın ve Download apk butonuyla indirme işlemine başlayın.

İlgili site eski ve genelde güvenilir bir yerdir. Ama yinede indirdikten sonra virüs taramasını internet üzerinden online aracılığı ile yapınız.

Huawei hava durumu silindi geri getirme
müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.