İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huawei P20 Lite kazandınız dolandırıcılığı

Tebrikler, … kargo firmaları üzerinden yaptığınız harcamalardan dolayı Huawei P20 Lite kazandınız bilgi ve iletişim için 02129180385 şeklinde 08507850222′ den gelen mesaja dikkat.

teknik destek

Genellikle Samsung … kazandınız mesajında değişime giden dolandırıcılar bu seferde şanslarını Huawei’ de denediler.

Gelen SMS’ de Huawei P20 Lite kazandınız şeklinde dolandırıcılık mesajı başladı.

Verdikleri 0212′ li numara üzerinden sizi ikna ederek dolandırmak için ya kredi kartı bilgilerinizi veya gönderilecek ödemeli kargo onayınızı almak isteyecekler.

PTT kargoyla gönderilen ödemeli kargoyu almadığınızda her hangi bir şey olmamakta. Gelen paket geri gönderilecektir. Bazı dolandırıcılar hukuki yaptırım olacağı yönünde göz dağı verdiği oluyor.

Gelen SMS’ lere itibar etmeyin ve isterseniz ihbarda bulununuz.

screenshot.125
Huawei P20 Lite kazandınız dolandırıcılığı
müşteri hizmetleri

2 Yorum

  1. MUSTAFA Kale MUSTAFA Kale 26 Şubat 2020

    Bugün aynı mesaj bana da geldi, aradım bana tekrar dönüş yapacaklarmış:) Sabırsızlıkla bekliyorum, hayatımda ilk defa sahtekâr olduklarını bildiğim biriyle muhatap olacağım:))
    Bir de gönderdikleri mesajda HUWAİ şeklinde yazmışlar markayı:)))
    Bugün memleketin en bilindik e ticaret sitesi üzerinden bir sahtekâr baba ayıplı mal göndermiş, sabahtan beri onunla uğraşıyorum, (adam! telefonu bile açmıyor) bu memleket iyice sahtekâr insanlarla dolu bir yer oldu, emeğiyle geçinmeye çalışan insanların sayısı her geçen gün azalıyor. Sonumuz pek hayırlı değil.

  2. pm. pm. 26 Şubat 2020

    huawei yazsalar iyi. Huwai p20 lite diyor.

Yorumlar kapatıldı.