Huawei Reklam Yüzü Gal Gadot iPhone’dan Tweet Atınca Sosyal Medya Karıştı

huawei-reklam-yuzu-gal-gadot-iphonedan-tweet-atinca-sosyal-medya-karisti

Güzelliğiyle dikkat çeken ve Wonder Woman karakteriyle ününe ün katan Gal Gadot 2018 yılının başlarında Huawei ile reklam anlaşması yapmıştı. Huawei’nin reklam yüzü olan Gal Gadot, sosyal medya hesaplarından Huawei’nin akıllı telefonlarını öven mesajlarından birisinde iPhone kullanınca sosyal medya karıştı. 

teknik destek <

huawei-reklam-yuzu-gal-gadot-iphonedan-tweet-atinca-sosyal-medya-karistihuawei-reklam-yuzu-gal-gadot-iphonedan-tweet-atinca-sosyal-medya-karisti-2

Twitter hesabından “Say hello to my new Mate” yani “Yeni Mate’ime merhaba deyin” gönderisini iPhone’dan gönderince sosyal medya karıştı. Gadot takipçilerinin eleştirileri üzerine açıklama yaptı ve açıklamasında “Bazı insanlar yeni Huawei akıllı telefonumla ilgili son yazımı sordular ve bir iPhone kullandığımı düşünüyorlar. Ancak durum böyle değil. Huawei P20 ve Mate 10 Pro’yu seviyorum. Dünyanın neresinde olursam onlar hep yanımda.” dedi. 

Gadot’un bu açıklamasının ardından tweetin Gadot tarafından gönderilmediği anlaşıldı. Gadot açıklamasının devamında “Bazen daha büyük videolar yayınlamak için takımımın yardımına güveniyorum. Ve burada olan şey buydu.” dedi. Gal Gadot ile Huawei’nin reklam sözleşmesini iptal edip etmeyeceği merak konusu. 

müşteri hizmetleri