iCloud hesabı hacklenen Jorgie Porter’ın çıplak görüntüleri yayınlandı!

iCloud hesabı hacklenen Jorgie Porter’ın çıplak görüntüleri yayınlandı!
iCloud olayı yeniden tekrarlandı. Kötü kişiler tarafından Jorgie Porter’ın iPhone’undaki çıplak fotoğraf ve videoları internet ortamında paylaşıldı.
Geçtiğimiz yıl sizlerinde hatırlayacağı gibi birçok ünlü kişinin iCloud hesabı saldırıya maruz kalarak, binlerce cinsel içerikli fotoğraf ve videoları internet ortamında yayınlandı ve birçok isim zor durumda kalmıştı. Bu olaydan uzun bir zaman geçmiş ancak yeni bir iCloud sızıntısı daha meydana geldi. 30 yaşında olan İngiliz aktris ve model olan Jorgie Porter’ın birçok fotoğraf ve videosu yetişkin içeriğe sahip internet sitelerinde şimdiden yayınlanmış durumda.

Hackerların iCloud hesabına hackleyerek sızıntıların meydana geldiği düşünülüyor. Fappening saldırılarında sizlerinde hatırlayacağı gibi Selana Gomez gibi birçok ünlü ismin +18 fotoğraf ve videoları yayınlanmıştı.

teknik destek <

Jorgie Porter’ın yinede bir hack saldırısıyla mı yoksa arkadaş kurbanı mı olduğu tam olarak belli değil.

iCloud hesabı hacklenen Jorgie Porter’ın çıplak görüntüleri yayınlandı!1

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde kötü amaçlı kişiler, hem ünlülere hemde diğer kişilere korkulu günler sunmaya çalışıyor. Çok ufak bir açık bile büyük olaylara neden olabiliyor. Hackerlar zaten son günlerde PC ortamından ziyade iOS gibi platformlara erişim sağlamaya başladı. Akıllı telefon piyasasında yaşanan bu olaylara karşı ne gibi önlemler alınacak tam olarak belli değil.

Yaşanan bu durumun polislere bildirilip bildirilmediği hakkında net bir bilgi yok. Ancak böyle ünlü isimlerin daha çok hack saldırılarına maruz kalacağı kesin. Olay hakkında gelişmeleri sizlere buradan açıklamaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri

3 Comments

  1. Yazık ya şu kızcağıza üzüldüm insan bi link verir haberde

Comments are closed.