İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Ayrı iPhone 7 Plus Modeli mi Geliyor?

KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 7 Plus ile ilgili yeni bir rapor yayınladı. Yeni rapora göre iPhone 7 Plus, çift objektifli kamera ve 3GB RAM ile gelecek. Kuo’ya göre iki ayrı iPhone 7 Plus modeli üretilecek.

Kuo’nun iddiasına göre Apple, tek kameralı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinin dışında çift kameralı bir iPhone 7 Plus üzerinde çalışıyor. Çift kameralı modelin Pro olarak adlandırılması muhtemel.

iPhone 7 Plus’ın çift model olması, bir modelde çift diğer modelde tek kamera olması tek kameralı modele ilginin az olması ihtimalini ortaya çıkarıyor. Çünkü aylardır iPhone 7 Plus’ta çift kamera olacak iddiası Apple hayranlarında bir beklenti oluşmasına sebep oldu.
Kuo, çift kameralı iPhone 7 Plus modelinde görüntü işleme konusunda sorun olmaması için 3GB RAM ile gelecek. Bu mantığa göre tek kameralı modelde 3GB RAM olmayacak. Kuo, çift kamera konusunda Apple’ın tedarik konusunda sıkıntısı yaşamayacağını belirtiyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri ile ilgili son günlerde yeni iddia ve haberler çıkmaya başladı. Yaz aylarında bu haberlerin yoğunlaşacağı açık. Yeni haberleri Apple Foni üzerinden takip edebilirsiniz.