İkinci Nesil Apple Pencil Mart Ayında Gelebilir

Apple-Pencil-iPad-Pro

Apple’ın Asyalı tedarik zincirinden edinilen bilgiler ışığında, şirketin bu sene ikinci nesil Apple Pencil’ı tanıtmayı planladığı konuşuluyor. Yeni Apple Pencil’ın, gelecek nesil iPad Pro ile birlikte, Mart ayında geleceği iddia ediliyor.

teknik destek <

İkinci nesil Apple Pencil’ın ilk nesile göre beraberinde getireceği yeni özellikleri bilinmiyor ancak Bloomberg’den önceki bir haberinde Apple’ın, Apple Pencil’ı daha geniş bir uygulama yelpazesinde çalışmasına izin verecek yeni iPad yetenekleri ile sunmayı planladığı iddia edilmişti.

Apple’ın, yeni anten teknolojisi ve Apple Pencil’ın kullanılmadığı zaman iPad’in gövdesine yapışmasına izin verecek bir mıknatıs da dahil olmak üzere çeşitli patentlerinde belirtilen işlevselliklerin bu sürümde inşa edebileceğine dair bazı spekülasyonları gördük.

Yeni iPad Pro serisinde tanıtılacak önemli değişiklikler göz önüne alındığında, potansiyel olarak ikinci nesil Apple Pencil’a neyin dahil edilebileceğine dair herhangi bir somut ayrıntıya sahip değiliz ama Apple’ın güncellenmiş kalem aksesuarını ortaya çıkarması bu noktada mantıklı duruyor.

Söylentilere göre Apple, neredeyse çerçevesiz tasarımı ile yaklaşık 10 inç-11 inç arasında yeni bir iPad Pro modelini tanıtacak. Bu iPad’de daha büyük bir 10 inçlik ekran kullanmasına rağmen mevcut 9.7 inç iPad Pro ile aynı boyutlarda olacağını söyleyelim. Ayrıca bu iPad modelinde iPhone 8’e benzeyen Touch ID gibi özelliklerin ekranda yer alacağı bildiriliyor ve gelişmiş ekran teknolojisi ve yükseltilmiş A10X çipi de içermesi bekleniyor.

müşteri hizmetleri