İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

iLDOCK İle iPhone 7’yi Hem Şarj Edin Hem de Müzik Dinleyin

Apple, uzun süreden beri gündemde olan kulaklık jakını iPheone 7 ile birlikte kaldırdı. Eski tip kulaklık sahiplerini mağdur etmek istemeyen Apple, iPhone 7 de kutu içeriğine Lightning adaptörü ekledi.

Kulaklık jakının kaldırılarak şarj ve kulaklık girişinin Lightning portu ile yapılması müzik dinleme ve şarj etme işlemlerinin aynı anda yapılma sorununu ortaya çıkardı. Apple, kullanıcılara buna çözüm olarak kendi ürünlerini önerse de ürünlerin pahalı olması ve taşıma sorununun olması kullanıcıların tepkisine sebep oldu.

Aksesuar üreticileri bu konuda boş durmuyorlar. Geçen hafta haberini paylaştığımız kılıf çift şarj girişi ve bir adet kulaklık girişi sunuyordu. Fakat pahalı olması ve cihazı kalınlaştırması sebebiyle çok cazip değildi.

Sizlere bu işi daha pratik ve daha ucuza halledebileceğiniz bir üründen bahsetmek istiyoruz. Ürünün ismi iLDOCK. iLDOCK ile iPhone 7’de aynı anda hem müzik dinleyip hem de şarj işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik ürün sadece 10 dolar. Lightning portuna bağlanan iLDOCK’ta hem 3.5mm lik kulaklık girişi hem de lightning girişi bulunuyor .

iLDOCK’un fotoğraf ve video gibi dosyaları hızlıca aktararak telefonda alanı boşaltmak için SD kart yuvasını da içeren 5-in-1 Plus modeli de bulunmakta.

iLDOCK, şu anda henüz satışta değil. 15.000$ lık talebe ulaşırsa seri üretim başlayacak. Şu anda Kickstarter üzerinden iLDOCK için ön talepler alınıyor. Şu anda 5.000$ para toplayan geliştiriciler 15.000$ a ulaşmak için gün sayıyorlar.

Kulaklık ve şarj girişli iLDOCK sahibi olmak istiyorsanız 10$, kulaklık girişi, şarj girişi, usb girişi, SD ve TF kart okuyuculu modele sahip olmak istiyorsanız 20$ ödeyerek bu ürünleri satın alabilir ve kampanyaya destek verebilirsiniz.

Kickstarter üzerindeki kampanyaya destek vermek için şu bağlantıya tıklayın. Kampanyanın bitmesine 27 gün kaldığını hatırlatalım.