Şimdi yükleniyor

İlk iPhone 8 Siparişleri Gönderim için Hazırlanıyor!

iPhone 8 ve 8 Plus

İlk iPhone 8 Siparişleri Gönderim için Hazırlanıyor!

Son Güncelleme tarihi 17 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın başta ABD olmak üzere dünyanın diğer çok ülkesi için ön sipariş tarihini 15 Eylül, piyasaya çıkış tarihi ise 22 Eylül olarak duyurmuştu. İlk günden hemen ön sipariş vererek heyecanlı bir bekleyiş içerisine giren müşteriler, ürün durumu bilgisinin ürünlerin duyurulan teslimat tarihinden çok daha önce, bugün itibariyle “hazırlanıyor” olarak güncellendiğini farkettiler.

teknik destek

Şu anda iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ı Türkiye’de sipariş vermek ne yazık ki mümkün değil. Yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatının ve ne zaman piyasaya çıkacağını muhtemelen birkaç hafta içerisinde öğreneceğiz ancak bu duyuru yapılana kadar beklemek zorunda kalınacak.

Apple’ın iPhone 8 ön siparişlerinin gönderim durum bilgisini “hazırlanıyor” olarak güncellemesi elbetteki herhangi bir fark oluşturmayacak. iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ın siparişlerin teslimatına öyle ya da böyle 22 Eylül’de başlanacak.

Ayrıca şu anda, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın teslimat tarihinin 1-2 hafta sonrası olarak belirtilmesinde de bir güncelleme yapıldı ve bu bekleme süreci 2-3 haftaya kadar çıktı. Yani şaşırtıcı bir şekilde, iPhone 7s ve 7s Plus’ın yerini alan ve kullanıcı tarafından büyük bir fark yaratmayan yeni iPhone 8 ve 8 Plus’a olan ilgi oldukça yüksek gibi duruyor.

teknik destek