iMac Pro Almak İsteyenler Micro Center Mağazalarında Fırsat!

Micro Center Mağazaları

Yurtdışında Bağlantınız varsa yada bir yakınınız mevcutsa iMac Pro Almak isterseniz  Micro Center Mağazalarında büyük bir indirim fırsatı başlamış durumda şu anda 3,999 dolarlık, Fiyatı olan iMac Pro ikili alımlarda Apple’ın normal fiyatı üzerinden 1.000 $ indirim mevcut bir ay önce piyasaya çıktığından beri güçlü masaüstü iş istasyonu için gördüğümüz en düşük fiyat bu sadece temel model iMac Pro’yu sunuyor .

teknik destek

iMac Pro Ürününü Nerden Nasıl Temin Edebilirsiniz 

iMac Pro Cihazını ABD genelinde temin etme şansınız bulunmakta olup 25 bölgede Micro Center, mağazaları mevcuttur  anlaşmanın yalnızca perakende satış mağazalarında olduğunu ve çevrimiçi olmadığını kısıtlı bir zaman dilimi için geçerli olduğunu söyledi. bu Mağazaların çoğu bu Cumartesi ve Pazar günleri açık görünüyor.

iMac Pro İş İstasyonu Özellikleri

 

Temel model iMac Pro, 27 inçlik 5K ekran, 3.2GHz 8 çekirdekli Intel Xeon W işlemci, 32GB ECC RAM, 1TB SSD depolama alanı, 8GB HBM2 bellekli Radeon Pro Vega 56 grafik, 10Gb Ethernet ve dört Thunderbolt ile donatılmıştır. 3 bağlantı noktası.

Micro Center anlaşmanın hane başına bir kişi ile sınırlı olduğunu ve tüketim malzemelerinin büyük olasılıkla son derece sınırlı olduğunu, bu yüzden  Micro Center, mağazalarından birini ziyaret etmeyi planlıyorsanız önümüzdeki günlerde ziyaret etmenizi  öneriyoruz. Satış bittiğine dair  bir işaret yok, bu nedenle hızlı davranın.

 

müşteri hizmetleri