Şimdi yükleniyor

Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram çoklu hesap iPhone nasıl yapılır? iOS kullanıcıları için Instagram’ da çoklu paylaşım yapma desteği geldi. Artık birden fazla hesap kullanılabilecek. Haberimizde instagram çoklu paylaşım nasıl yapılır görselleriyle anlatmaya çalıştık. İşte Instagram çoklu hesap kullanımı!

teknik destek

Apple, kullanıcılarının çok daha rahat ve basit bir altyapıya sahip olması için iOS temasını kullanmaktadır. Bundan dolayı da rakip firmadan farklı olarak, App Store üzerinde bulunan firmalar da iOS cihazlara özel bir güncelleme ve yazılım geliştirmektedir.

Instagram, ülkemizde ve dünyada son yılların belki de en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Bundan dolayı da Instagram firmasının iOS telefonlara sağladığı güncelleme de, diğer altyapılardan farklı olmaktadır. Yeni gelen güncelleme ile birlikte, genel olarak kişisel
hesaplardan daha çok ticari hesaplar daha kullanışlı bir hale gelecektir.

Instagram çoklu hesap nasıl yapılır?

Instagram çoklu hesap kullanımı için örnek görsellerimiz ile kolayca hesap ekleme işlemini yapabilirsiniz.

  • Alt alta 3 çizgi
  • Alt kısımdan ayarlar
  • Hesap ekle
  • Hesap kullanıcı bilgilerinizi girmeniz
Instagram-coklu-hesap-nasil-kullanilir-2 Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone
Instagram çoklu paylaşım iPhone
Instagram-coklu-paylasim-iPhone-2 Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone
Instagram-coklu-paylasim-iPhone-3 Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Instagram çoklu hesap kullanımı

Instagram çoklu hesap kullanan Instagram kullanıcıları

Instagram platformuna gelen yeni özelliğe bakılırsa, tek bir tuşla birçok farklı hesaptan aynı anda paylaşımın mümkün hale geldiği görülecektir. Bakıldığı zaman her farklı hesapta ayrı bir içerik isteyen Instagram kullanıcıları, bu özelliğe pek yanaşacak gibi durmamaktadır. Fakat birçok farklı ve bağlantılı hesapta takipli gönderiler oluşturmak için, ticari işletmeler bu güncellemeyi kullanacaklardır.

Yeni güncelleme ve özellikleri

Sadece iOS kullanan telefon sahiplerine sunulan bu özellikle birlikte, artık sadece fotoğraf ve video seçilmesi yeterli olacaktır. Ayrıca hangi hesapta paylaşılmak isteneceği de, paylaşımdan önce belirtilecektir.

Gönderiyi paylaştıktan sonra bütün hesaplar aynı anda o görüntüyü veya videoyu anında hesaba aktaracaktır. Ücretsiz olarak kullanılabilecek bu özellik sayesinde, ticari hesaplar daha sık bir hızda paylaşım yapabilirler.

teknik destek