Şimdi yükleniyor

Instagram İçin Beklenen Özellik Geliyor

insta

Instagram İçin Beklenen Özellik Geliyor

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram İçin Beklenen Özellik Geliyor

teknik destek

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram, önümüzdeki günlerde yepyeni bir özellikle karşımıza gelecek. İlerleyen zamanlarda karşımıza gelecek olan özellik, aslında tüm sosyal medya platformları için bekleniyordu. Uzun zamandır beklenen bu güncelleme, nihayet hayat bulabilecek. Peki bakalım nedir bu yeni özellik?

Profilleri Sessize Alabileceksiniz

Instagram’da kabul ettiğiniz ve ardından takip ettiğiniz insanları bazen mecburiyetten görebiliyorsunuz. Sizi takip eden insanları kırmamak için geri takip yapıyorsunuz fakat, sürekli atılan gönderileri de görmek istemeyebiliyorsunuz. Fakat artık Instagram’a yeni gelecek bir özellik sayesinde görmek istemediğiniz paylaşımları kısa sürede sessize alabileceksiniz.

Bu Uygulama Nasıl Çalışacak?

Instagram uygulamasına güncelleme geldikten sonra herkes bu özelliği rahatlıkla kullanabilecek. İstediğiniz profilleri sessize alacaksınız ve sessize aldığınız profillerin paylaşımlarını da ana sayfada görmeyeceksiniz. Tabii ki insanları engellemediğiniz için, sessize aldığınız profilleri de normal bir şekilde görmeye devam edeceksiniz.

insta1 Instagram İçin Beklenen Özellik Geliyor

Son Özellik Beğenildi!

Instagram, şu sıralar kendisini yenilemek adına güncellemeler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde de anketlere emoji ile yanıtlama özelliği gelmişti ve bu özellik bir hayli beğeni toplamayı başarmıştı. Bu nedenle geliştiriciler de memnun olduğu için, güncellemeler konusunda daha hassas çalışma ortamları yakalayabiliyorlar.

İlerleyen haftalarda da profili sessize alma özelliği güncellemeyle beraber karşımıza gelecek. Bakalım emoji özelliği gibi bu özellik de beğeni toplayabilecek mi?

teknik destek