Şimdi yükleniyor

Instagram şifremi unuttum 2019

Instagram şifremi unuttum e-posta hesabıma ulaşamıyorum

Instagram şifremi unuttum 2019

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Sizde Instagram şifremi unuttum ve e-posta şifremi bilmiyorum instagram şifre kırmak istiyorum diyorsanız çözümü için pek fazla seçeneğiniz olmayacaktır. Neden derseniz bunun tek nedeni instagram’ ın yetersiz destek hizmeti.

teknik destek

Instagram’ ın büyümesi yenilikleri getirmesiyle sorunları da artırdı. Facebook şirketi instagram’ ı aldı ve geliştirdi. Ama yeteri kadar destek hizmeti veremedi. Düşünün şifrenizi unutuyorsunuz kod istiyorsunuz gelmiyor. Şifre sıfırlaması yapmak istiyorsunuz size pek bir seçenek sunmuyor. Peki instagram şifremi unuttum diyenlere çözüm ne olacak?

Instagram-sifremi-unuttum-3 Instagram şifremi unuttum 2019
Instagram şifre unuttum

Instagram e-posta şifremi unuttum

Instagram şifremi unuttum ve bunun yanında da e-posta şifremi bilmiyorum yani mail şifremi unuttum demek istiyorsunuz. İlk işlem olan şifre sıfırlama adımlarıyla bir yere varamadıysanız, o zaman mail şifrenizi ve güvenlik sorularını zorlayacaksınız. Örnek Gmail şifremi unuttum veya Hotmail şifremi unuttum başvurusunda bulunun. Aynı zamanda instagram iletişim kanallarını zorlayın. Instagram 2019′ da bazı yardım seçeneklerini güncelleyebilir.

Yorumla yardım isteyenler instagram iletişim kanalını zorlamadan yazmasın. Birde detay vermeden yazmasın. Bazı arkadaşlar instagram şifremi unuttum ya da şifrem çalındı yazıyor gönderiyor. Cevap olarak ne yazmamızı istersiniz!

Instagram şifremi unuttum e-posta hesabıma ulaşamıyorum

  • Instagram şifre sıfırlaması için instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr adresine giriniz.
  • Uygulamadaki yardım yazısına dokunup gelecek önerilere bakınız.
  • Instagram iletişim için örnek form: help.instagram.com/contact/151081798582137 bu adresten başvuruları deneyin.
  • Facebook sorun bildirimi formunu doldurup instagram için dönüş talep ediniz. facebook.com /help/contact/357439354283890
  • Birde sitemizde intagram müşteri hizmetleri yazımızı inceleyiniz.

Instagram uygulamasında çıkan sorunlar ve hata kodları için ekran görüntüsünü bizlerle paylaşıp inceleme yapmamızı isteyebilirsiniz. Bu hata kodları bazen instagram’ la ilgili olmayabiliyor. Örnek instagram hata kod … gibi. Bu hata Google Play’ a girip instagram’ ı indirmek veya yüklemek istediğinizde çıkıyor. Sorun cihazda data klasöründe zaten instagram’ ın kalıntıları olduğundan bu hatalara neden oluyor. Kullanıcı instagram’ ı silmiş ama yükleyemiyor. Bunun için gelişmiş seçeneklere ulaşmak gerekiyor. Data klasörüne erişim için uygulama yöneticisi kullanılabilir. Bunu telefona yükleyip data klasöründeki instagram’ ın silinmesi yeterli oluyor.

Instagram-sifremi-unuttum-2 Instagram şifremi unuttum 2019
Instagram şifremi unuttum e-posta şifremi bilmiyorum

İşte yukarıdakine benzer sorunlarda instagram size yardımcı olamaz. Ama önerdiğimiz telefon numarasındaki gibi teknik destek hattı istenildiği zaman aranıp sorun iletilip inceleme talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer bir öneride instagram’ ın sosyal hesaplarından iletişime geçmeye çalışınız. Destek formlarından da yardım alabilirsiniz.

Instagram şifremi unuttum diyerek hiç bir işlem yapmadan yorum atanlar oluyor. Bizde doğal olarak ne yaptığını bilmediğimizden sormak zorunda kalıyoruz. Bu da sorunun cevabının uzamasına neden oluyor.

teknik destek

1 yorum

comments user
şerif

eski instigram buldum şifresini bilmiyorum e postasınıda bilmiyorum üstüne açtığım numarada kayboldu yardım edermisiniz lütfen

kulanıcı adı serif_2121

Yorumlar kapalı.