Instagram şifremi unuttum şifre öğrenme

0
Instagram sifremi unuttum sifre ogrenme-1

Instagram şifremi unuttum ya da Instagram şifre doğru ama hesabımı açamıyorum diyorsanız şifre sıfırlama ve diğer seçeneklere bir göz atalım.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Instagram’ ın sorunları hiç bitmiyor. Instagram uygulama hataları ve kullanıcı giriş sorunları bazı kullanıcıları bezdirdi. Bu yetmez gibi birde instagram destek formalarının yetersizliği daha da çileden çıkardı. Öyle bir yardım sayfası yapmışlar ki iki satır bilgi veriyorlar ama başvuru için seçenek sunmuyorlar. Yanına da maalesef yazıyorlar. Peki instagram sorunları için çözüm nedir?

Instagram şifremi unuttum nasıl yenilenir!

Instagram adreslerinden çıkış olmadığında önerimiz Facebook yardım formları oluyor. Hiç karşılaştınız mı bilmiyorum instagram’ a sorun bildirdiğinizde bazen Facebook üzerinden mail geliyor. Uzantı Facebook olarak görünüyor. Yani aynı yerden geri dönüşler yapılıyor. Bu yazımızda “instagram şifremi unuttum” şifre sıfırlama için hangi adımların yapılması gerektiğini paylaşacağız.

İLGİLİ İÇERİK:  Instagram çoklu hesap kullanımı iPhone

Yorumla yardım isteyenler instagram iletişim kanalını zorlamadan yazmasın. Birde detay vermeden yazmasın. Bazı arkadaşlar instagram şifremi unuttum ya da şifrem çalındı yazıyor gönderiyor. Cevap olarak ne yazmamızı istersiniz!

Instagram şifre sıfırlama adımları

Instagram.com veya instagram uygulamasından “şifreni mi unuttun” ile devam ediniz. Kullanıcı adınızı, mail adresinizi veya eklediyseniz telefon numaranızı yazıp “giriş bağlantısı gönder” yapınızı.

Telefondaki uygulama üzerinden denediğinizde “yardım al” seçeneğini deneyin.

Bazen hesabımıza girdiğimiz bilgisayarda giriş şifreleri kayıtlı kalır. Bunu bilmek için Chrome şifre kayıt bölümden görüntüleyebilir veya bilgisayarda kayıtlı şifreleri görme programı kullanılabilir.

Instagram sifremi unuttum sifre ogrenme-2
Instagram şifremi unuttum çözümü
Instagram sifremi unuttum sifre ogrenme-3
Instagram şifre öğrenme

Instagram sifremi unuttum sifre ogrenme-4
Instagram şifre sıfırlama
Instagram sifremi unuttum sifre ogrenme-5
Şifre kurtarma

Instagram şifre sıfırlama sorunu yaşıyorsanız ve giriş sorunu için aşağıdaki adresi deneyin. Birde genel seçenekler için önerdiğimiz sayfamızda yine Facebook adresini kullanın.

facebook.com/help/contact/283958118330524

Instagram bilinen başvuru seçenekleri için instagram müşteri hizmetleri haberimize bakınız.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.