Şimdi yükleniyor

Instagram’a Canlı Yayınları Mesaj ile Gönderme Seçeneği Geldi!

Instagram Canlı Yayın Paylaşma

Instagram’a Canlı Yayınları Mesaj ile Gönderme Seçeneği Geldi!

Son Güncelleme tarihi 9 Ağustos 2022 by Teknoloji Haber

Instagram bugün, canlı yayınları Direct özelliği ile arkadaşlarınıza mesaj olarak gönderme seçeneğini kullanıma sundu.

teknik destek

Sosyal medya devi Instagram, en yeni özelliğinin ayrıntılarını blogunda paylaştı. Yeni özellik, kullanıcıların izledikleri canlı yayınları başkalarına göndermelerine olanak tanıyor. Canlı yayınları Direct mesaj ile paylaşma seçeneği bireysel ve grup mesajlaşmaları için kullanılabiliyor.

Yeni özelliği kullanmak için herhangi bir canlı yayın ekranın altındaki Direct simgesine dokunup arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bir arkadaşınızla canlı yayın yaparken de bu seçeneğe sahip olacaksınız. Karşı tarafa gönderilen canlı yayın, Direct mesaj gelen kutusunda görünür olacak ve yayın bittiğinde alıcı bilgilendirilecek.

Instagram kullanıcıları ayrıca, Hikayeler ayarından videoları Direct mesaj ile paylaşma seçeneğini devre dışı bırakabiliyorlar. Hesabınız gizli bir hesap ise canlı yayınlarınızı yalnızca takipçileriniz görmeye devam edecek.

Instagram’ın bu yeni özelliği uygulamanın 26. sürümü ve sonrasında kullanılabiliyor. Instagram’ı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz [İndirme Bağlantısı].

teknik destek