İnternetsiz müzik Spotify Apple Watch sürümü

İnternetsiz müzik Spotify Apple Watch sürümü

Spotify, Apple Watch için özel bir sürüm çıkarmaya hazırlanıyor. Spotify, aynı zamanda internetsiz müzik dinleme olarak anılıyor. Haberin devamına bakalım…

teknik destek

Spotify, yakaladığı kullanıcı sayısıyla müzik dinleme programları arasında çok iyi bir performans göstermektedir. Bu sayede internetsiz şekilde müzik dinlemek mümkün olmaktadır.

Spotify internetsiz müzik

Apple, ürünlerinde sürekli olarak güncelleme olayına gitmektedir. Bundan dolayı Spotify, Apple için yeni bir sürüm geliştirmektedir. Genel olarak Apple Watch için geliştirilen bu sürümde, sadece temel özellikler üzerine çalışılmaktadır.

internetsiz müzik

Spotify uygulamasının artıları

Spotify uygulaması sayesinde, Apple cihazına bağlı olan Apple Watch ürünü, cihazdaki müziğin kontrol edilmesini sağlayacaktır. Saat üzerinden şarkıların değiştirilmesi sağlanacak, listeler seçilecek, son çalınan şarkılara ulaşılacaktır. Podcast ve şarkı bölümlerine istenilen zamanlarda ulaşmak mümkün hale gelecektir. Şimdi çalıyor ekranı, Apple Watch teknolojisi üzerinde daha farklı bir tasarıma ulaşmaktadır. Bu yüzden de arayüzün kullanımı daha kullanıcı yanlısı bir uygulama haline gelmiştir. Elbette geliştirmeler sonucunda çok daha iyi şekilde verim alınabilecektir.

Spotify uygulamasındaki dezavantajlar

Spotify, Apple Watch teknolojisine entegre edildiğinde aslında direk olarak müzik çalması işlevinin geleceği bekleniyordu. Fakat herhangi bir iPhone cihazı olmadan, şarkıların dinlenmesine imkan verilmemiştir. Yine aynı zamanda şarkıların çevrimdışı olarak Apple Watch üzerine indirilmesine de olanak tanınmamıştır.

Koşuda, yürüyüşte ve daha birçok sınırsız alanda Apple Watch üzerinden kullanılacak olan Spotify, bu sayede uygulamanın geliştirilmesi için çok daha iyi adımlar atacaktır. Böylece Apple Watch kullanıcılarının bu hayal kırıklığı, uzun vadede giderilmiş olacaktır.

müşteri hizmetleri