iOS 10.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 10 OTA

Apple bugün, iOS 10’un yayınlanmasından sadece on gün sonra, iOS 10 için ilk ara güncelleme olan iOS 10.0.2 güncellemesini yayınladı. Yayınlanan güncellemenin her yönü ile kritik önem taşıdığını ve iOS 10 kullanan herkesin muhakkak güncellemeyi yapması gerektiğini belirtelim.

müşteri hizmetleri

iOS 10.0.2 güncellemesini iOS 10’un yüklü olduğu tüm iOS cihazlara şu anda indirebilirsiniz. Güncellemeyi gerek iTunes gerekse OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü) edinebilirsiniz.

iOS 10’un yayınlanmasından bu yana keşfedilen tüm hataların ve sorunların bu güncelleştirme ile giderildiğini belirtelim. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için lightning konnektörlü EarPods kulaklıklarda ortaya çıkan sorunda bu küçük güncelleme ile gideriliyor.

Ayrıca Fotoğraflar uygulamasında iCloud ile ortaya çıkan engelleme sorunu gibi bir dizi sorunda çözülmüş durumda. iOS 10 güncellemesi hakkında daha fazla detayı buradaki özel yazımızdan öğrenebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

9 Comments

  1. I phone 5s imi rezil ettiğiniz için teşekkürler daha alalı 6 ay olmuştu her türlü kasma mevcut elinize sağlık. Güncellemeyle ve 6 ile yeni çıkan 7yi samsungun telefonlarına benzettiniz bravo

  2. iphone 6 plus kullanıcısıyım ios 10.0.1 deyken telefon süperdi hiç bir kasma yoktu. telefon üzerinden güncelleme ile ios 10.0.2 ye geçtim fakat hem kasmalar başladı hemde dün kilit ekranından kameraya geçmek isterken kamera dondu videoya çevirdim düzeldi, o bile mide bulandırıcı bir durum. Bugün ipsw indirip itunes üzerinden güncellemeyi denicem. İnşallah sorunlarım düzelir.

  3. 6s plus telefonuma güncellemeyi yaptım çalışan kulaklık müzik dinlerken ses gelmiyor birini aradığımda da ses olmuyor hoparloru acıp kapatınca geliyor 10.0.0 da da aynısı olmustu ama sonra gecti şimdi yine başladı

  4. 6 da bile hafiften kasıyor. Keşke 5s i hiç güncellemeseydiniz.

  5. İos10 a kadar 5s telefonum takır takır çalışıyordu. İos10 dan itibaren sürekli kasma oluyor wifi bağlanmıyor çalışan uygulamalara girince donuyor cihaz yavaş. İos 10 iphone 5s için tam bir fiyasko

  6. 9 GB boş alan olmasına rağmen disk dolu diyor, iTunes güncellemeyi yüklemiyor. Cihazım iPhone 5s. neden böyle oluyor?

Comments are closed.