iOS 10.1 Çok Yakında!

vshare-ios-10-1-download-700×384

Apple, iOS 10 konusunda şu ana kadar başarılı bir çizgide ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde iOS 10.1’in 4. betasını yayınlayan Apple, PhoneArena’dan gelen bilgilere göre 25 Ekim 2016 tarihinde iOS 10.1 güncellemesini yayınlayacak.

teknik destek

apple-da-maliyetler-dusecek-kar-arttirilacak

Apple, yayınlayacağı güncellemeler ya da satışa çıkaracağı cihazlar ile ilgili belirli bir periyot izliyor. Her yıl bir WWDC etkinliğinde ürün ve güncellemeleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Apple yetkilileri, tarih belirleme konusunda son derece stabil bir politikayı tercih etmiş görünüyor. Bu sayede Apple ile ilgili öngörülerin çoğunlukla başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 iOS 10.1 Güncellemesi İle Gelen Özellikler

iOS 10.1 güncellemesi ile gelen büyük değişimler olduğunu söylemek pek mümkün değil. iOS 10’dan pek bir farklılık içermeyen iOS 10.1 güncellemesinde iPhone 7 Plus kullanıcıları için portre modu geliyor. iPhone 7 Plus kullanıcıları portre modu özelliğiyle fotoğraf ve video çekimlerinde daha fazla alternatife sahip olabilecek. Görüntü açısından daha net pozlar çekebilecekleri gibi aynı zamanda arka plan modunda da yeni özellikler kullanabilecekler.

iphone-portrait-mode

Apple tarafından geliştirilen önemli sistemlerden Apple Pay de iOS 10.1 güncellemesi ile birlikte daha kapsamlı ve kullanışlı bir hale geliyor. Bu durum kullanıcıların Apple Pay’i kullanmaları konusunda teşvik etme amacı içeriyor olabilir.

müşteri hizmetleri