iOS 10.1 Public Beta 2 Yayınlandı!

ios-10-guncellemesi

Apple bugün yaklaşan iOS 10.1 güncellemesinin testlerini halka açık beta yazılım programı kullanıcılarıyla birlikte yapmak için iOS 10.1 beta 2 public betayı yayınladı. Güncelleme şu anda kullanılabilir durumda.

teknik destek

iOS 10’un yayınlanmasından hemen sonra küçük bir ara güncelleme yayınlanmış ve bu güncellemenin öncesinde ise Apple iOS 10.1’in testlerine başlamıştı.

iOS 10.1 Public Beta 2’yi Apple’ın halka açık beta yazılım programına kayıtlı kullanıcıları OTA yolu ile yani Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilirsiniz.

Eğer halen Apple’ın Halka Açık Beta Yazılım Programı kullanıcısı değilseniz program sayfasına buradan devam ederek ulaşabilir ve kaydınızı yaptırarak iOS ve macOS güncellemelerini öncelikli olarak edinebilirsiniz.

Apple iOS 10.1 ile özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Portre Modu’nu kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Portre Modu ile DSLR fotoğraf makinesi kalitesinde, arka planı bulanık kareler yakalamak mümkün hale geliyor.

Elbetteki bu iPhone 7 ve 7 Plus’a münhasır özellik dışında iOS 10.1 ile kaputun altında performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri yapılıyor.

müşteri hizmetleri