Şimdi yükleniyor

iOS 10 – 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

iOS-10-Tema-4

iOS 10 – 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Eğer ki iOS 10, iOS 10.1, iOS 10.1.1 veya iOS 10.2 Jailbreak’li iPhone, iPad veya iPod touch’a sahipseniz şanslısınız ve henüz keşfetmediğiniz veya keşfetmenizi bekleyen bir yığın yeni özellik bir diğer deyişle değişiklik sizi bekliyor olabilir.

Değişiklik olarak görülebilecek şeylerden birisi de şüphesiz iOS cihazınızın arayüzü için geliştirilmiş temalar. Eğer ki iOS’un ikonik arayüzünden sıkıldıysanız bu yazımızda en iyi Jailbreak temalarını önünüze getiriyoruz.

teknik destek

Evet onlarca hatta yüzlerce Jailbreak teması mevcut ama hangisinin daha iyi olduğu ve daha iyi gözüktüğü tartışılır. Bu listede, iOS 10’la sorunsuz çalışan en azından test edilmiş temalar yer almaktadır.

Lotus

iOS-10-Tema-1 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

İlhamını bir çiçeğin renklerinden alan, basit ve zarif bir tema. Cydia’daki ZodTTD ve MacCiti reposundan indirilebilir ve tamamen ücretsizdir.

Indigo

iOS-10-Tema-2 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Indigo, en sorunsuz temalar arasında yer alıyor ve bu nedenle, Cydia’daki ZodTTD ve MacCiti deposunda 2.49 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip. Kurulumdan sonra 180’den fazla kişisel hazırlanmış simgelerin yanı sıra 20’den fazla alternatif simge kullanılabilir.

Quada

iOS-10-Tema-3 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Quada, Google’ın Material Design dilinden esinlenilerek hazırlanmış bir temadır. 300’den fazla uygulama simgesine sahiptir ve iOS 7, iOS 8, iOS 9 desteği ile hem iPhone’larda hem de iPad’lerde iOS 10’da çalıştığı test edilmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli husus, WinterBoard değil sadece Anemone ile çalışmasıdır. ZodTTD ve MacCiti reposundan 1,99 dolar karşılığında indirilebilir.

Jelly 3

iOS-10-Tema-4 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Jelly temasının üçüncü versiyonu ve oldukça iyi bir tema seçimi diyebiliriz. Jelly 3, 400’den fazla beyaz ve normal renkli glifler yanı sıra her zevke uygun 3 farklı simge stilini beraberinde sunuyor. Kilit sesleri, Mesaj bildirimleri ve çok daha pek çok şeyi değiştirebilmeniz alternatiflerini yanında getiriyor. Bunların hepsi doğrudan geliştiricinin reposundan ücretsiz olarak indirilebilir: donisign.yourepo.com/

Kecil

iOS-10-Tema-5 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Kecil geniş ve inanılmaz derecede göz alıcı bir temadır. 2 dolara mal olsa da 600’den fazla uygulama simgesini sunar. Kecil’i sanatçının reposundan satın alabilirsiniz: colbyroark.yourepo.com/. Temanın aynı repodan indirilebilen ücretsiz bir demo versiyonu da bulunuyor.

Pebbli

iOS-10-Tema-6 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Pebbli, minimalist ve pastel temalı bir eserin gerçek tanımı konumunda. 140’dan fazla simge, 2 simge maskesi, bir Kontrol Merkezi teması, ayrıca bir durum çubuğu teması ve çok daha fazlasını sunuyor. Pebbli, ZodTTD ve MacCiti reposundan 1,50 dolara satın alınabilir.

Veexillum

iOS-10-Tema-7 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Bu temanın profesyonel ve çarpıcı olduğunu söylese yalan söylemiş olmayız. Tema, saf basitliği ve güzelliği cihazınıza getiriyor. Basitçe bir iOS cihazının zarafetini alıp daha da geliştiren 700’ün üzerinde şaşırtıcı bir simge koleksiyonu var. ZodTTD & MacCiti’den 2,49 dolara satın alınabilir.

Enlightened

iOS-10-Tema-8 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Enlightened, iOS için geliştirilen glif temelli bir temadır. Tema, uygulama klasör simgelerini kadar her şeyi özelleştiriyor. Codia üzerinden ZodTTD ve MacCiti repolarından ücretsiz olarak indirilebilir.

Primo Glyph

iOS-10-Tema-9 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Primo, 3 simge seti, rozet stilinde 10 çeşit varyasyon ve temanın beraberinde getirdiği her set için tasarlanmış 400’den fazla bireysel simgeyi içeriyor. Şu repodan ücretsiz olarak indirilebilir: repo.xarold.com/pack/primoglyph

Murk 2

iOS-10-Tema-10 iOS 10 - 10.2 Uyumlu En İyi Jailbreak Temaları

Cihazlarının karanlık tarafta çok daha canlı olmasını tercih eden iOS cihaz sahipleri için geliştirilmiş enfes bir temadır. 220 simge, çarpıcı bir Kontrol Merkezi kullanıcı arayüzü, ayrıca klavye sesleri ve iki farklı temaya sahiptir. ZodTTD & MacCiti’den 2,49 dolara satın alabilirsiniz. Ayrıca ilk Murk temasını satın alanlar için ücretsizdir.

Eğer ki bu liste dışında bildiğiniz iOS 10 uyumlu tema varsa, aşağıdaki yorum alanından belirtebilirsiz.

 

teknik destek