iPhone Aksesuarları

Apple bugün, yaklaşan iOS 10.2.1 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü ilk iOS 10.2.1 beta sürümünü yayınladıktan üç hafta sonra ve iOS 10 işletim sisteminin ikinci önemli güncellemesi olan iOS 10.2 sürdükten piyasaya sürdükten üç hafta sonra geliştiricilerle paylaştı.

Kayıtlı geliştiriciler, şu anda iOS 10.2.1 beta 3‘ü Apple Developer Center (Apple Geliştirici Merkezi) üzerinden veya beta profili yüklü cihazlarından, OTA yolu ile (Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden) indirebilirler.

iOS 10.2.1’e hangi özelliklerin dahil edildiği bilinmiyor ancak küçük bir 10.2.x güncellemesi oluşu ile görünür büyük değişiklikler yerine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine yoğunlaşmış bir güncelleme olarak değerlendirilebilir durumda.

İlk ve ikinci iOS 10.2.1 beta sürümünde hiçbir yeni özellik keşfedilmedi ancak üçüncü beta sürümünde herhangi bir değişiklik keşfedersek bu yazıyı güncelleyeceğiz.

iOS 10.2.1, Unicode 9 emoji desteğini, yeni TV uygulamasını, iMessage için yeni ekran efektleri, Müzik uygulaması geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri, performans iyileştirmelerini içeren iOS 10.2 güncellemesini takip ediyor.

iPhone Aksesuarları

9 YORUM

  1. Apple artık sıkmaya başladı gelen aramaları göremiyorum kilitli ekranda home tuşuna bastıkça ekran açılmıyor mala bağladı..(iphone 7)

  2. Apple dalga gecmeye kullanicilari mağdur etmeye hatalarini kabullenmeyip tv uygulamasi emojinlere yüklenmeye dvm ediyor yaziklar olsun hep ayni güncelleme hep ayni beta….

  3. 29 Aralık 2016 da iphone 6s garantiye gönderdim bataryası bozuktu ısınıyodu konuşma yerinde karşı tarafn sesi gelmiyodu gönderdm işte vodafonedan. Brighstar Türkiye diye bi şirket varmış oraya göndermişler telefondan daha haber yok aramadılar da biz arıyoz açmıyolar . 20 gün iş günü içinde inş gelir gelmezse dava açıcam yeter artık . Benim patron LG G4 gönderdi garantiye adama 1 haftada sıfır telefon verdiler .

  4. 5s kullanıcısıyım 1 yıl olmadı alalı tüm yazılım güncellemelerini eksik etmedim fakat şarj problemim aşırı artıyor %20 iken kapanması şarjı resmen sömürmesi şarj simgesi takılı kalması
    Yazılım 10.2

  5. Şarj sorunu gün geçtikçe artıyor günde 3 defa şarja takıyorum bu benden kaynaklanıyormu bilmiyorum ama indirdiğim programlarda hiç şarj yemiyor ne yapmalıyım yada servise göndersem pil değişimi yaparlarmı nasıl bi süreç olur

Yorum Yapın, Değer Katın: